Thermofix – Vinylové lepené dílce

České lepené vinylové podlahy Thermofix se řadí mezi nejodolnější podlahy na světě. Za jejich mimořádnou odolností stojí konstrukce, která je složena z 5 vrstev, z nichž jedna obsahuje vložené skelné rouno. Kvalitu a vysokou životnost vinylových podlah výrobce garantuje zárukou 10 let, čímž dokazuje její výjimečnost.

Jejich využití je široké. Můžete je použít jak v domácnostech, tak i v prostorách jako jsou školy, školky, kanceláře, hotely, restaurace nebo nákupní centra. Lepené vinylové dílce jsou vysoce odolné vůči chemickému i mechanickému poškození a to včetně poškození od kolečkových židlí. Jejich rozměrová stálost a odolnost vůči vlhku a vodě umožňuje také instalaci do vlhkých místností – do koupelen, wc a vstupních hal. Jsou mimořádně tiché, příjemné při došlapu a perfektně vedou teplo. Tepelný komfort je možné ještě zvýšit využitím podlahového topení. Další předností Thermofix podlah je PUR nášlapná vrstva, díky které je údržba podlahy a péče o ní hračka.


Thermofix

  • odolnost podlahoviny k vlhkému prostředí
  • vysoká odolnost k opotřebení
  • velmi nízká úroveň hluku
  • odolnost proti vlivu kolečkové židle

Vinylové podlahy Thermofix jsou formátovány do rozměrů:

  • 1 200 mm x 180 mm (imitace dřevo)
  • 900 mm x 300 mm nebo 450 mm x 450 mm (imitace kamene a textilu).
  • 1 829 x 180 mm (Thermofix ART)

 
Vinylové dílce se vyrábí v tloušťkách:

  • celková tloušťka 2,5 mm s nášlapnou vrstvou 0,8 mm
  • celková tloušťka 2,0 mm s nášlapnou vrstvou 0,4 mm

 

Kolekce WOOD

Jestli jste někdy pochybovali o věrohodnosti imitace přírodního materiálu, pak věřte, že vinylovou podlahu Thermofix od dřeva nemáte šanci rozeznat pouhým zrakem. Budete si na ni muset sáhnout a ani tak si nebudete dokonale jisti, že to není dřevo.

Kolekce Stone / Textile

Kámen je jedním z nejstarších stavebních materiálů, je odolný, ušlechtilý a oplývá vznešenou krásou, která však nemusí působit chladně. Vzory kolekce Stone jsou vzhledově velmi zajímavé a dokáží tak dotvořit osobitý charakter každého interiéru.

Textil navozuje pocity tepla, měkkosti a příjemnosti na dotek. Inspirujte se proto vinylovými podlahami v designu textilu, které vdechnou vašemu interiéru hřejivý pocit intimity domova.

Kolekce ART

Pro docílení věrnějšího pocitu dlouhých dřevěných prken jsme u jednotlivých dílců kolekce Thermofix ART zkosili hrany a prodloužili rozměr dílců na 1 829 x 180 mm.

V kolekci Thermofix ART si můžete vybrat z 8 zcela nových vzorů dřeva s hrubým dezénem.

Pokládka probíhá lepením jednotlivých dílců k předem připravenému podkladu těsně vedle sebe. Nevznikají tak žádné spáry nebo mezery. Při pokládce je možné dílce přilepit i k pružnému podkladu a libovolně kombinovat různé dezény stejné tloušťky. Tloušťku dílců si můžete zvolit buď 2 mm s nášlapnou vrstvou 0,4 mm, nebo 2,5 mm s nášlapnou vrstvou 0,8 mm. Stejně tak v nabízených kolekcích naleznete různé rozměry dílců.

Tyto české vinylové podlahy nabízíme ve třech kolekcích, ve kterých si můžete vybrat z různých dekorů a odstínů dřeva, kamene a textilu. Na první pohled nepoznáte, že se jedná o imitaci. Dekory jsou natolik věrné, že si budete muset na podlahu nejprve sáhnout, abyste poznali, že se nejedná o přírodní materiál.

Pokud si nevíte rady s pokládkou, nebo výběrem podlahy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme a zodpovíme případné dotazy. Nebo rovnou navštivte naši vzorkovnu v Praze v ulici Slavíkova 29.

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.