My Floor

Německý výrobce podlah My Floor představuje luxusní laminátové podlahy té nejvyšší kvality. Výrobce se pyšní certifikátem Modrý anděl (uděluje se produktům a službám které jsou ve všech směrech šetrné k životnímu prostředí) a dbá na dodržování nejpřísnějších pravidlech ekologie a ochrany životního prostředí. Používá výhradně obnovitelné přírodní suroviny, materiály na bázi dřeva a klade důraz na ekologickou likvidaci.

Nejnovější exkluzivní kolekce laminátových podlah nabízí 3. řady s 30 dekory. Vysoce odolnou řadu Cottage s rozměry dílců 1.380 mm x 193 mm a 1,380 mm × 244 mm, rustikální designovou řadu Chalet se zvýšenou odolností proti vlhkosti a extra dlouhé a široké lamely se zvýšenou odolností proti vlhkosti v řadě Residence.

Laminátové podlahy My Floor spojují elegantní design, nepřekonatelný autentický vzhled pravého dřeva, který podtrhují nejrozmanitejší povrchové struktury a originální dekory, a nepřekonatelné výhody laminátových podlah. Jsou extrémně odolné, mají nejvyšší třídu odolnosti vůči otěru, dlouhou životnost a jsou absolutně nenáročné na údržbu.

Residence

Řada laminátových podlah Residence je opravdový meisterstuck. Obsahuje extra dlouhé a široké lamely, jejichž pokládka je vhodná téměř do všech bytových i nebytových prostorů. Mají zvýšenou odolnost vůči vlhkosti a díky obsahu pryskyřice z borovic z Brandenburských lesů a speciálnímu procesu lepení výrazně snižují boptnání podlahy. Výrazný vzhled a autentičnost pravého dřeva podtrhují hluboké struktury, které vynikají pomocí světelných kontrastů. Jednoduchá údržba a pokládka jsou samozřejmostí.

ROZMĚR1 845 x 244 × 10 mm
BALENÍ4 = 1,80 m2
PALETA42 balení = 75,6 m2

Chalet

Působivá rustikální designová řada Chalet vyniká svou zvýšenou odolností proti vlhkosti díky využití speciálního lepení a obsahu pryskyřice z borovic z Brandenburských lesů snižuje boptnání podlahy. V-spára a struktura dodává na autentičnosti pravých dřevěných prken. Řadu Chalet je možné instalovat téměř do všech bytových i nebytových prostor. Rustikální vzhled můžete kombinovat s jednoduchými prvky, jako jsou kůže nebo s moderním či starožitným nábytkem.

ROZMĚR1380 × 193 × 10 mm
BALENÍ6 dílců = 1,598 m2
PALETA56 balení = 89,49 m2

Cottage

Všechny podlahy z řady Cottage nabízí skvělý pocit pohodlí a vytváří dobrou atmosféru. To jinak dokážou pouze dřevěné podlahy. A pokud vyskočí z ohně malá jiskra, není to vůbec žádný problém. Laminátové podlahy jsou těžko vznětlivé a vysoce odolné. Myslíte, že hřejivou atmosféru, pohodlí a punc luxusu vytvoří pouze dřevěné podlahy? Stejného pocitu docílíte i s designovou řadou Cottage. Narozdíl však od podlah dřevěných jsou laminátové podlahy jen stěží vznětlivé a zápalné. Povrchové struktury v kombinaci se světelnými efekty, oběžnou V-spárou a dokonalou propracovaností podlah vytváří autentické vzhled pravého dřeva. Samozřejmostí je snadná pokládka i údržba podlah a jejich instalace je možná téměř ve všech bytových i nebytových prostorách.

ROZMĚR1380 × 193 × 8 mm
1380 × 244 × 8 mm
BALENÍ8 dílců = 2,131 m2
8 dílců = 2,694 m2
PALETA56 balení = 119,32 m2
42 balení = 113,15 m2

Hlavní výhody laminátové podlahy

Vlhkuvzdornost

Originalita

Dlouholetost

Kvalitní laminátové podlahy vynikají kvalitním zpracováními podlahového dílce, velkým výběrem dekorů a snadnou údržbou. Laminát se vyznačuje vysokou zatížitelností, stabilitou, odolností a snadnou montáží.  V naší nabídce najdete i moderně zpracované lamely, které mají hrany zkosené a vznikají tak V-spáry umocňující dojem dřevěných prken. Novinkou v sortimentu laminátových podlah jsou dílce se zvýšenou odolností proti vlhkosti.

Laminátové podlahy MY FLOOR

ová kolekce vysoce kvalitních laminátových podlah My Floor v exkluzivní kolekci 30 dekorů

Originální dekory, autentický vzhled dřeva na špičkové úrovni, extrémní odolnost a nejvyšší třída otěru. Kolekce obsahuje 3 dekorové řady: odolnou řadu Cottage v rozměrech dílců rozměry dílců: 1.380 mm x 193 mm a 1,380 mm × 244 mm, řady Chalet s charakteristickým rustikálním designem a řadu Residence v provedení extra širokých a dlouhých lamelách. Podlahy z řady Chalet a Residence mají navíc zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

Německý výrobce značka MY FLOOR striktně dodržuje pravidla ekologie a ochrany životního prostředí. Dřevo na výrobu získává z udržitelných lesů. Podlahy MY Floor jsou vyrobeny z přírodních obnovitelných surovin a materiálů na bázi dřeva s nízkým znečištěním. Kvalitní a odolné laminátové podlahy mají dlouhou životnost. Výrobce je hrdým držitele certifikátu modrý anděl.