Barlinek parkety

Dřevěné třívrstvé parkety se stávají celosvětově velmi žádaným a vyhledávaným prvkem v podlahovinách a to jak v domácnostech, tak i ve veřejných budovách, jako jsou například divadla, kina, muzea či hotely.

  • STROMEČEK 110 110 x 660 mm
  • STROMEČEK 130 130 x 725 mm
  • FRANCOUZSKÝ VZOR 130 x 725 mm

Dřevěné třívrstvé parkety ze 100% přírodního materiálu jsou hřejivé, tiché, příjemné na dotyk, nepřitahují prach ani roztoče, díky absorbci vlhkosti regulují mikroklima místnosti, mají dlouhou životnost a jsou renovovatelné. Se svou nášlapnou vrstvou 3,2 mm umožňují až 3 zbroušení.

Frézovaná mikrospára, která je po obvodu jednotlivých lamel, poskytuje u všech druhů parket jedinečný efekt a dodává hloubku podlahy.

Mezi velkým výběrem odstínů, moderních a rustikálních dekorů je také široká nabídka parket olejovaných, lakovaných, s malým či velkým množstvím suků, s kartáčovanou úpravou nebo bez dalších speciálních úprav.

Dokonalou přesnost a pevnost spojení třívrstvých dřevěných parket při pokládce zajišťuje patentovaný zámek CROSS LOCK, díky kterému je pokládka mimořádně jednoduchá a rychlá. Výhodou je také možnost pokládky na podlahové topení.

Tip: Parkety doporučujeme lepit celoplošně k podkladu, tak vznikne pevný a tichý povrch s dlouhodobě stabilními vlastnostmi.