Barlinek parkety

V dnešní době je návrat k parketovým vzorům trendem. Třívrstvé parkety můžete vybírat z tradičního vzoru stromečku (rybí kost, herringbone) nebo klasického francouzského vzoru (chevron). Parkety dodáváme v tloušťce 14 mm a rozměru lamely 110 x 660 mm nebo 130 x 725 mm. 

  • STROMEČEK 110 110 x 660 mm
  • STROMEČEK 130 130 x 725 mm
  • FRANCOUZSKÝ VZOR 130 x 725 mm

Třívrstvé jasanové a dubové parkety v přírodním provedení nebo barvené do světlých i tmavých odstínů dřeva. Všechny typy parket mají frézovanou mikro spáru, kolem celého obvodu lamely, která dodá hloubku a jedinečný efekt parketové podlahy. Na výběr máte z parket olejovaných, lakovaných, s malou i velkou sukatostí, s kartáčovaným povrchem i bez dalších speciálních úprav.

Třívrstvá konstrukce parkety a zámek CROSS LOCK umožňuje velmi jednoduchou a rychlou montáž s možností pokládky na podlahové topení. Všechny dřevěné parkety se dají renovovat, jelikož nášlapná vrstva o tloušťce 3,2 mm umožňuje až tři zbroušení. 

Tip: Parkety doporučujeme lepit celoplošně k podkladu, tak vznikne pevný a tichý povrch s dlouhodobě stabilními vlastnostmi.