Tarkett – vinylové dílce

Ne nadarmo patří lepené vinylové dílce od Tarkett mezi světové jedničky. Se 130 lety zkušeností myslí při výrobě podlah opravdu na všechno. Na bezpečnost, užitné vlastnosti, nezávadnost i na životní prostředí. Luxusní vinylové podlahy z jejich produkce jsou 100% recyklovatelné, ekologické, zdravotně nezávadné a svými vlastnostmi Vás přesvědčí o své výjimečnosti.

Mezi jejich přednosti patří vysoká odolnost vůči mechanickému a chemickému poškození, poškrábání i skvrnám. Odolají ostrým drápkům domácích mazlíčků, stejně tak dobře jako nejdivočejším dětským hrám. Skvěle absorbují zvuky, vedou teplo a jsou vhodné pro podlahové vytápění.

Díky unikátní povrchové úpravě se také snadno udržují v perfektním stavu jako nové, a to za použití minimálního množství vody. Přispívají tak k udržování přírodních zdrojů.


Tarkett ID Selection 40 a ID Inspiration 55/70

iDSelection40

Kolekce vinylových dílců vhodných do bytových prostorů a komerčních prostorů bezextrémní zátěže obsahuje 30 nejrůznějších vzorů a barev věrně imitujících dřevo nebo dlažbu. Podlahy neobsahují žádné ftaláty a vytrvzený povrch Top Clean umožňuje jejich snadnou údržbu a vysokou odolnost vůči poškození.

  • velikost lamely dekoru dřeva 16,7×100, 20×122, 25x122cm – dle dekoru
  • velikost lamely dekoru dlažby 50×50, 61×61, 91×30,5cm – dle dekoru
  • tloušťka lamely 2,2mm, nášlap 0,4mm
  • balení – dekor dřeva 4,5m2, 4,39m2, 4,27m2dekor dlažby 4,5m2, 4,09m2, 4,28m2

iD Inspiration 55/70


Luxusní vinylové dílce Tarkett, vyráběné podle nejpřísnějších ekologických norem, se hodí i do těch nejzatěžovanějších komerčních prostorů. V kolekci naleznete dílce s nejrůznějšími vzory, barvami a povrchovými efekty v imitacích dřeva, betonu a koberce. Také je možnost zkosených hran. Stejně jako u předchozí kolekce, tak i zde povrchová úprava TopClean umožňuje tu nejjednodušší údržbu a poskytuje dokonalou odolnost vůči poškození.

třída zatížení iD Inspiration 55 – 33/42

třída zatížení iD Inspiration 70 – 34/43

Své využití najdou Tarkett vinylové dílce v domácnostech, komerčních prostorách a díky odolnosti vůči vlhku i v jakékoliv místnosti s vyšší vlhkostí.

Se snadnou pokládkou, kdy se jednotlivé dílce lepí k podkladu, si poradí každý šikovnější kutil. Pokud si však nevíte rady přímo s pokládkou, nebo s přípravou podkladu, kontaktujte nás. Rádi se o vše postaráme.

V kolekcích lepených vinylových podlah najdete širokou škálu dechberoucích imitací dřeva a dlažby v nejrůznějších odstínech, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Pokud hledáte kvalitní lepené vinylové podlahy, vsaďte na Tarkett, nešlápnete vedle.

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.