Vinylové podlahy lepené

Lepené vinylové podlahy jsou velmi žádaným typem podlah. Jejich pokládka probíhá buď celoplošným lepením, které doporučujeme především do velkých prostorů, nebo jsou lepeny jako samostatné dílce. Důležitou součástí při pokládání jakékoliv lepené podlahy je perfektni příprava povrchu a srovnání nerovností. Pokládka není nijak náročná, ale pokud by byl podklad špatně připravený, životnost i té nejlepší podlahy by se zkrátila geometrickou řadou.

Za jejich oblíbeností stojí především užitné vlastnosti v kombinaci s dokonalým designem. Jejich využití je natolik univerzální, že je můžete umístit do jakékoliv místnosti v domácnosti i komerčních prostorách a díky pevnému spojení s podkladem jsou voděodolné. Hodí se tedy i do místností s vysokou vlhkostí.

Mezi výhody vinylových podlah patří fakt, že skvěle vedou teplo, takže jsou tou pravou volbou k podlahovému topení. Dobře teplo také izolují a naboso jsou krásně hřejivé a příjemné při chůzi. Účinně tlumí hluk, jsou antistatické a jejich životnost při správné péči, která však není nijak náročná, je velmi vysoká.

Láska na první pohled i tak by se dal ohodnotit design lepených vinylových podlah. V dnešní době s moderními výrobními technologiemi je obtížné pouhým okem a často i na dotyk rozeznat vinylové podlahy od přírodních materiálů. Imitují se nejrůznější materiály jako například dřevo, kámen, dlažba, korek, beton a to v nejrůznějších odstínech, barvách a povrchových úpravách.

Podlahy od různých výrobců se mohou lišit v užitných vlastnostech, designu, složení, výrobě a mnoha dalších ohledech. Celkovou nabídku lepených vinylových podlah naleznete v přehledném seznamu níže na této stránce.

Za zmínku stojí vyhledávaný německý výrobce ter Hürne, který vyrábí své podlahy bez obsahu ftalátů a škodlivých změkčovadel a dokonce jsou vhodné i do míst, kde není povrch dokonale rovný.

Amtico First, první výrobce luxusních vinylových dílců, nabízí podlahy s PUR povrchovou úpravou, která je činí mimořádně odolné vůči opotřebení i mechanickému poškození. Jednotlivé dílce jsou také unikátní V-spárou. Ta dokonale imituje dojem dřevěné podlahy nebo dlažby.

A doslova nešlápnete vedle ani s britským výrobcem Designflooring, který se řadí mezi absolutní špičku mezi vinylovými podlahami. V široké nabídce dekorů si vybere každý. Ohromí vás jejich nízká pořizovací cena i autentický vzhled.

Kontaktujte nás nebo nás navštivte v našem showroomu v Praze v ulici Slavíkova 29. Se vším vám ochotně poradíme a budete si na vlastní oči moct prohlédnout lepené vinylové podlahy a mnoho dalšího.