Barlinek

Dřevěné třívrstvé podlahy Barlinek díky své vrstvené konstrukci poskytují vysokou stabilitu a odolnost proti vlhkostním a teplotním výkyvům. Tyto podlahy snadno a rychle položíte “click” plovoucím způsobem nebo celoplošným lepením a jsou vhodné také pro podlahové vytápění. Podlahy zachovávají veškeré výhody dřevěných podlah, umožňují několika násobnou renovaci, jsou hřejivé a příjemné na dotyk, neelektrizují, nepřitahují prachani roztoče, perfektně tlumí hluk a díky absorbci vlhkosti regulují mikroklima místnosti. Ať užhledáte podlahu do bytu či na chatu, v moderním či rustikálním stylu, leskou či matnou, ve formátu prken či podélných parket, ze široké nabídky dekorů a barev si jistě tu svoji vyberete.

  • Formát: 14x180x2200 mm
  • Konstrukce: 3 vrstvá podlaha
  • Horní dýha: 2,5 – 3 mm
  • Povrchová úprava: Oxidativní olej Saicos
  • Fáze: 4x
  • Spoj: Klik
  • Struktura povrchu: kartáčování
  • Vhodné pro teplovodní podlahové topení: Ano
  • Obsah balení: 2,77 m2
Decor Line

Dřevěné podlahy kolekce DECOR jsou nešablonovité, často avantgardní vzory podlah získané díky pokročilým technikám zpracování a barvení dřeva.

Life line

Dřevěné podlahy LIFE jsou v sobě spojují funkčnost a kvalitu BARLINKU s výhodnou cenou. Kolekce je určena pro ty, kteří svým blízkým vytváří domov a proto jsou jejich nároky vysoké.

Pure line

Dřevěné podlahy kolece PURE jsou ty nejkvalitnější stylové podlahy, u nichž jsme zvláštním způsobem zdůraznili přírodní vlastnosti dřeva.

Pure line vintage

Dřevěné podlahy z kolekce PURE LINE VINTAGE jsou tou pravou ochutnávkou pro všechny znalce dřeva. Řada se skládá ze tří dekorů, z nichž každý vyzdvihuje přirozené vlastnosti dřeva, typické pro podlahy nacházející se v historických panstvích a ve výjimečných domech

Barlinek Senses Collection

Dřevěné podlahy řady SENSES představují kombinaci velkých rozměrů, tlumených barev a přirozené krásy. Kolekce je určena pro lidi, kteří si uvědomují sílu detailu a vědí, že v exkluzivním interiéru je méně někdy více a že krása spočívá v kvalitě surovin a přesném provedení.

Taste of Life

Dřevěné podlahy Taste of Life se vyznačují svým jedinečným designérským provedením. Přírodní dub a jasan v 21 odstínech, které odrážejí moderní sezónní barvy. Kolekce dřevěných podlah Taste of Life je každý rok aktualizována o nové vzory podle současných trendů.