Ter Hürne – luxusní vinylové dílce

Firma ter Hürne není mezi výrobci vinylových podlah žádným nováčkem. S výrobou podlahových krytin mají více než 60 let zkušeností.

Při výrobě vinylových podlah dbají na vše počínaje strukturou produktu, použitými materiály, spojovacími technologiemi až po těsnění. Také díky tomu vyrábí luxusní vinylové dílce, které jsou praktické a komfortní pro každodenní život v domácnostech i v komerčním sektoru.

Podlahy dokonale kombinují funkčnost a estetiku. Lepené vinylové podlahy z kolekcí ter Hürne jsou výjimečné především svými autentickými dekory vycházejícími z původních materiálů dřeva a kamene. Při tvorbě dekoru hrají důležitou roli nejrůznější aspekty – forma, barva, hloubkový efekt. Designér tak potřebuje opravdu hluboké znalosti o vlastnostech všech typech materiálů, aby dekory vykreslil k dokonalosti. Výsledný návrh se za pomoci nejmodernějších technologii tiskne na nosič dekoru. V naší nabídce naleznete nejrůznější odstíny, dekory, ale také formáty lepených vinylových podlah.

Používají pouze změkčovadlo na rostlinné bázi – ze sojových bobů, takže jsou podlahy bez škodlivých emisí, změkčovadel a ftalátů. Sojový olej navíc poskytuje podlahám ty nejlepší užitné vlastnosti. Jsou měkké, pružné a mimořádně tiché, přesto však jsou také pevné, stálé a vysoce odolné. Speciální povrchová úprava omezuje množení bakterií a zajišťuje snadný úklid a péči o podlahu. Voděodolnost podlah je umožňuje využít i v místnostech se zvýšenou vlhkostí.

Pokládka podlahových dílců probíhá celoplošným lepenim k předem připravenému podkladu.

ter Hürne – luxusní vinylové dílce

Pure Choice

Dekory vinylových dílců Pure Choice mají jasné, spíše chladné odstíny, které lze kombinovat s mnoha styly nábytku a jsou velmi všestranné. Vytváří lehké, vzdušné prostředí a dokonalý základ pro relaxaci.

Bright Choice

Dekory vinylových dílců Bright Choice hrají barvami přírody, které jsou jemné a teplé. Jsou všestranné a dokonalé.

Stone Choice

Dekory vinylových dílců Stone Choice zahrnují barvy od teplých vápencových, přes moderní betonové až po černé čedičové designy. V přirozeném vzhledu vymyšleném přírodou, s výhodami vinylové podlahoviny a možností použití v kdekoliv.


Straight Choice

Dekory vinylových dílců Straight Choice jsou v tmavých, výrazných barvách s kontrastními prvky. S mimořádným účinkem zdůrazňují individualitu místností.

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.