Laminátové podlahy

Laminátové plovoucí podlahy se těší mezi zákazníky velké oblibě.
Zákazníky si získávají především díky své vysoké odolnosti, dlouhé životnosti, snadné pokládce, jednoduché údržbě a příznivé pořizovací ceně.

Laminátové plovoucí podlahy Alsafloor

Alsafloor – laminátová podlaha splňující nejvyšší nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách. 12 řad a 65 velmi atraktivních dekorů. V roce 2019 přichází Alsafloor se změnami v sortimentu: některé řady byly přesunuty pod novou kolekci ALSAPRO a některé pod inovovaným jménem: SOLID, VFLOOR (dříve Visual) a PRIMFLOOR (dříve Clip 300).

Podlahy Alsafloor jsou vyráběny v zátěžových třídách AC4/32 (tl. 7 mm) , AC5/33 (tl. 8 mm) a AC6/33 (tl. 12 mm). Řada PRIMFLOOR tl. 7mm je vyráběna s licenčním zámkem Clip A (UNILIN), ostatní řady v tloušťkách 8 a 12 mm jsou od roku 2017 dodávány s novým perfektním zámkem 5G (licence Välinge). Lamely jsou vyráběny z HDF desky se zvýšenou odolností proti vodě. Díky vylepšené konstrukci všech řad Alsafloor již od roku 2014 dodává podlahy se zvýšenou odolností proti otěru: PRIMFLOOR zvyšuje odolnost z AC3 na AC 4, zátěžová třída se posouvá na střední komerční zátěž 23/32. U všech řad řady tl. 8 mm se posouvá na odolnost proti otěru AC 5, zátěžová třída se posouvá na nejvyšší komerční zátěž 23/33. Řady tl.12mm mají nově odolnost proti otěru AC6 a zůstávají v zátěžové třídě nejvyšší komerční zátěž 23/33.

Laminátové plovoucí podlahy KRONOTEX

Německý renomovaný výrobce KRONOTEX patří mezi největší výrobce plovoucích laminátových podlah na světě.Všechny podlahy z aktuálních kolekcí se vyznačují extrémní odolností, kvalitou zpracování,příznivou cenou, možností pokládky v bytových i komerčních prostorách a jsou vhodné proteplovodní podlahové vytápění.Laminátové podlahy KRONOTEX mají vysoce

odolnou povrchovou úpravu, která podlahu chrání proti permanentnímu zatížení, tlaku, mechanickému poškození a dokonce i předplamenem. Tato povrchová úprava také zajišťuje snadnou údržbu podlahy. Podlahy dokonale izolují zvuk, jsou antistatické a jejich barva se nezmění ani po letech.Kolekce KRONOTEX plovoucích laminátových podlah nabízejí široké množství barev,dekorů a povrchů, které vytvářejí dojem pravého dřeva, které se hodí do každého interiéru.

Neváhejte se osobně přijet podívat do naší vzorkovny, kde Vám ochotně poradíme svýběrem té nejvhodnější podlahy právě pro Vás