Laminátové podlahy

Laminátové plovoucí podlahy se těší mezi zákazníky velké oblibě.
Zákazníky si získávají především díky své vysoké odolnosti, dlouhé životnosti, snadné pokládce, jednoduché údržbě a příznivé pořizovací ceně.

Německý výrobce Kronotex přináší na trh laminátové podlahy v imitacích dřeva. Na pohled i na dotek jsou natolik autentické, že jediné co jim chybí, je typická vůně dřeva. Pro ještě věrnější imitaci je například v kolekci Exquisit V-drážka, která tvoří typický vzhled pravých dřevěných prken.

Laminátové plovoucí podlahy KRONOTEX

Do skupiny vícevrstvých podlah patří laminátové podlahy, které se těší čím dál větší oblibě a to nejen kvůli nízké pořizovací ceně. Tvoří je dřevovláknitá HDF deska s vrchní vrstvou laminátu s dekorativním potiskem.

Laminátové podlahy nabízí řešení do každé místnosti. Díky jejich univerzálnímu využití je můžete umístit jak do domácností, tak i do komerčních prostorů. Samozřejmě je důležité vybrat vhodné parametry jako jsou třída zátěže a výška nášlapné vrstvy. Pokud si nevíte s výběrem rady, ochotně Vám poradíme.

Nejmodernější výrobní technologie zajišťují umístění laminátové podlahy také do místností s velkou vlhkostí a rizikem rozlití vody, jako jsou koupelny, vchodové haly a kuchyně.

Na trhu existuje celá řada vinylových podlah, které jsou vhodné i pro elektrické podlahové vytápění a jsou mimořádně odolné vůči běžnému opotřebení, poškrábání nebo třeba i plamenům. Jsou zdravotně nezávadné a při úklidu si vystačíte pouze s vysavačem a mopem. Chůze na vinylové podlaze je příjemná i naboso. A k ještě lepší izolaci tepla a zvuku pomůže vhodná podložka.

Jejich pokládka může probíhat celoplošným lepením nebo plovoucím způsobem. I přes to, že není náročná, doporučujeme ji svěřit odborníkům. Na nás se můžete i v tomto ohledu spolehnout.

Co se týče designu, tak se laminátové podlahy vyrábějí v nejrůznějších barvách, odstínech, imitacích dřeva, kamene, dlažby a betonu. Technologie jsou natolik moderní, že je na první pohled nerozeznáte od jejich pravé předlohy. I jejich povrchová struktura může být na dotyk natolik přesvědčivá, že budete přemýšlet, zda jde o imitaci, či nikoliv.