Designflooring – vinylové dílce

Britský výrobce Designflooring působí na trhu již více než 40 let. Za dobu své existence přivedl na trh luxusní vinylové podlahy, které jsou do nejmenšího detailu inspirovány přírodními materiály. Pomocí nejmodernějších výrobních technologií a nejodolnějších materiálů kopírují nádherný vzhled dřeva a kamene, ale bez jejich negativních vlastností.

Narozdíl od dřevěných podlah si poradí s rozlitou vodou, aniž by se pokřivily. Přírodní kámen a dlaždice mohou být za mokra kluzké, což u vinylových podlah Designflooring nehrozí. Jsou testovány proti skluzu a jsou vhodné i do vlhkých místností jako jsou koupelny, kuchyně, předsíně a technické místnosti.

Díky své vysoké odolnosti vůči poškození najdou využití jak v rušných domácnostech, tak i ve vysoce frekventovaných komerčních prostorách. Také jsou mimořádně odolné vůči skvrnám a snadno se čistí. Při péči o vinylovou podlahu doporučujeme však používat speciální přípravky, které jsou určeny pro tento typ podlah. Podlahy z kolekcí Designflooring v sobě nezadržují prach ani bakterie. Jsou vhodné pro podlahové vytápění, tiché a na dotek velmi příjemné. Z velmi široké nabídky stylů, povrchových úprav a formátů si každý najde podlahu, která bude vyhovovat jeho osobnímu stylu.

Pokládka probíhá buď celoplošným lepením, plovoucím způsobem nebo tzv. pokládkou na volno.

Designflooring – Art Select

Prémiová kolekce Art Select přináší do vašeho domova přirozenou krásu dřevěných a kamenných podlah. Všechny dekory mají ty nejsložitější vzory a realistické reliéfy. Mimořádná je nášlapná vrstva podlahy 0,7 mm, která je oproti běžným vinylovým podlahám dvojnásobná. Instalace podlahy probíhá celoplošným lepením za použití lepidla se skleněným vláknem.

● celková hmotnost: 5230 g/m²

● třída zátěže: 34/43 (Glass 33/42) velká zátěž – komerční i bytové prostory

● rozměry lamel: Oak Royale 1219x178mm, Oak Premier a Handcrafted wood 915x152mm, Limestone 915x915mm, Glass 254x254mm

● tloušťka lamely: 3,0mm

● tloušťka nášlapné vrstvy: 0,7mm

● balení: 3,34m2 (Oak Royale 3,25 m2)

● reakce na oheň: Bfl -s1

● podlahové topení: ano, max. 27 °C

 


Designflooring – LooseLay

Kolekce luxusních vinylových dílců LooseLay s vylepšenými akustickými vlastnostmi (13 dB). V nabídce této kolekce jsou věrné imitace dřeva, kamene s různými povrchovými úpravami, jako jsou například povrchy rustikální, postaršené, vymývané apod. Pokládka podlahy probíhá bez lepení či zámkových spojů. Taková pokládka se označuje jako pokládka na volno.

● celková hmotnost: 7082 g/m²

● třída zátěže: 33/42

● rozměry lamel: vzor prken 250x1050mm, vzor dlažby 500x610mm

● tloušťka lamely: 4,5mm

● tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55mm

● balení: prkna 3,15m2/12ks, dlažba 3,05m2/10ks

● reakce na oheň: Bfl -s1

● podlahové topení: ano, max. 27 °C

Designflooring – Monet

Kolekce z produkce Designflooring nabízí širokou škálu vzorů různých imitací dřeva či kamene. Podlahy jsou vysoce odolné, snesou i velmi vysokou zátěž, takže se hodí jak doběžných domácností, tak i do vysoce zatěžovaných komerčních prostor. Pokládka podlahy probíhá celoplošným lepením.

  • velikost lamel: Plank 915x76mm, Tile 305x305mm, Tile 305x457mm, Tile 406x406mm
  • tloušťka lamely 3,0mm
  • nášlapná vrstva 0,7mm
  • balení 3,34m2

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.