Luxusní vinylové podlahy ONEFLOR

Luxusní vinylové podlahy do každého interiéru v domácnosti i do komerčních prostorů? To jsou podlahy Oneflor.
Jejich PUR povrchová úprava umožňuje snadné čištění a péči o podlahu a antibakteriální úprava Ecoprotect zbaví podlahu 99,9% bakterií. Jsou vysoce odolné vůči mechanickému poškození a skvrnám. Jistě oceníte jejich příjemný, hřejivý povrch a měkký došlap. Oneflor podlahy jsou zdravotně nezávadné bez ftalátů. Mají skvělé absorpční schopnosti zvuku a rozměrovou stálost.

SOLIDE CLICK 55

Integrovaná podložka, vysoká hustota nosiče a vyšší stabilita. Tímto se může chlubit nová kolekce Oneflor SOLIDE CLICK 55.
Integrovaná podložka podlahy umožňuje mnohem lepší absorpční schopnosti hluku (až 22 dB) a na některých podkladech nabízí možnost pokládky bez úpravy povrchu, nebo pouze s jeho minimální úpravou. Pokládka podlahy je s click systémem nenáročná a samotné zámkové spoje prošly inovací a mají tak mnohem pevnější spojení, než kdy dřív. Rozměrová stálost a tepelná odolnost až do 80°C umožňuje instalaci podlah i do míst vystaveným slunečnímu záření.
Díky zdravotní nezávadnosti a antibakteriální úpravě tuto kolekci jistě oceníte v bytových prostorech. V komerčních prostorech své využití najde především díky své výjimečně vysoké třídě zátěže. Samozřejmostí je absence ftalátů, nízký obsah emisí, 100% recyklovatelnost.
Kolekce Oneflor SOLIDE CLICK obsahuje překrásné dekory s věrnou imitací dřeva.

Rozměr lamely 1524x225x6mm
Recyklovatelné ano
Obsah balení 2,06 m2
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,55 mm

Solide Click 30

Kolekci vinylových podlah Oneflor SOLIDE CLICK 30 s integrovanou izolací, která tlumí nežádoucí zvuky ( až do 21 dB), lze rychle a snadno pokládat i bez předchozích úprav, nebo pouze s minimálními úpravami podkladu. Zámkový click systém prošel inovací, díky které jsou spoje mnohem pevnější a odolnější.
Podlahy jsou 100% odolné vůči vodě, takže se hodí do jakékoliv místnosti ve vaší domácnosti. Stejně tak se hodí i do komerčních prostor s lehčí zátěží.
Jejich povrchová úprava má antibakteriální vlastnosti a podlahy jsou snadno udržovatelné. Neobsahují ftaláty, ani žádná škodlivá změkčovadla. Díky své rozměrové stálosti mohou být vystaveny přímému slunečnímu záření.
V kolekci naleznete různé odstíny věrných imitací dřeva.

Rozměr lamely 457,2 x 914,4 x 2 mm
Recyklovatelné ano
Obsah balení 2,51 m2
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,30 mm

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.