Luxusní vinylové podlahy ONEFLOR

Vinylové podlahy Oneflor jsou vhodné do všech bytových i komerčních prostor. Podlahy Oneflor jsou ošetřeny povrchovou úpravou PUR a antibakteriální úpravou Ecoprotect, která odstraní 99,9 % bakterií. Díky vysoké úrovni ochrany před poškrábáním a odolnosti vůči skvrnám patří tyto podlahy k ideálnímu vybavení každého interiéru.

SOLIDE CLICK 55

Nová kolekce se může pyšnit integrovanou podložkou, která společně s dalšími vrstvami dílce přispívá k znatelně lepší zvukové redukci (až 22 dB). Produkty z této řady se navíc můžou pochlubit vysokou hustotou nosiče (tzv. rigid), vyšší stabilitou a díky složení s integrovanou podložkou je možné je na některé povrchy pokládat bez úpravy podkladu nebo jen s drobnými zásahy. Díky vertikálnímu click systému je navíc jejich pokládka opravdu snadná a rychlá, samotný zámkový systém prošel oproti předchozím řadám inovací a nabízí mnohem silnější spojení než dřív.

Rozměr lamely 1524x225x6mm
Recyklovatelné ano
Obsah balení 2,06 m2
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,55 mm

Solide Click 30

Nová kolekce se může pyšnit integrovanou podložkou, která společně s dalšími vrstvami dílce přispívá k znatelně lepší zvukové redukci (až 21 dB). Produkty z této řady se navíc můžou pochlubit vysokou hustotou nosiče (tzv. rigid), vyšší stabilitou a díky složení s integrovanou podložkou je možné je na některé povrchy pokládat bez úpravy podkladu nebo jen s drobnými zásahy. Díky vertikálnímu click systému je navíc jejich pokládka opravdu snadná a rychlá, samotný zámkový systém prošel oproti předchozím řadám inovací a nabízí mnohem silnější spojení než dřív.

Rozměr lamely 457,2 x 914,4 x 2 mm
Recyklovatelné ano
Obsah balení 2,51 m2
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,30 mm