Parky

Dýhová podlaha s vysoce odolnou horní vrstvou

PAR-KY podlahy jsou ekologické, 100% recyklovatelné a hygienické. S impregnovanými antibakteriálními okraji každé lamely se mezi jednotlivými lamelami nemohou usadit bakterie.

Pro 06

Lounge 06

Deluxe+ 06

Summit 06

Master 06

Swing 06


Parky je vícevrstvá dřevěná dýhová podlaha, která kombinuje hřejivý dotek a jedinečný design dřeva se srovnatelnou odolností nejpevnějších vinylových podlah. Přesto je tu proti nim zásadní rozdíl – nášlapná vrstva Parky je vyrobena z ušlechtilého dřeva, nejde o tištěnou imitaci.


Elegance, luxus a hřejivost dřeva společně s odolností lamina. PAR-KY jsou dřevěné dýhované podlahy, které mají horní vrstvu tvořenou z pravého dřeva, takže se nejedná otištěnou imitací, jako je to u laminátových podlah a jelikož ani v přírodě nenajdete dva stejné stromy, tak i v případě PAR-KY nenajdete dvě totožné lamely. To z podlah dělá opravdu jedinečný a neopakovatelný originál, stejně jako jste vy sami. Dřevo je samo o sobě příjemné a hřejivé na dotek a navíc PAR-KY podlahy jsou vhodné propodlahové vytápění, takže se tepelný komfort ještě zpříjemní. Pevnost lamel, 8 vrstev laku a HDF deska s vysokou hustotou zajišťují vyšší odolnost vůči protlakům, než je tomu u podlah masivních nebo třívrstvých. Svoji odolností se vyrovná laminu, které však v podlaze nenajdete. Úklid a údržba podlah není nikterak náročná a stejně tak jako snadný úklid, je snadná i pokládka díky praktickému zámku Uniclic. Bezespornou výhodou je také příznivá pořizovací cena, která začíná na stejné ceně, jako kvalitní laminát. Kolekce PAR-KY podlah skýtá velké množství barevných provedeních od nějsvětlejších odstínů, až po ty nejtmavší v provedení širokých a úzkých lamel s kartáčovanou a lakovanou úpravou, se sametovým i lakovaným vzhledem.

Ke stažení Parky