Moland

Dřevěné třívrstvé podlahy dánského výrobce Moland Vás ohromí. Moland je jedním z největších distributorů třívrstvých podlah ve skandinávských zemích. A není divu. Vysoce odolné podlahy s dlouhou životností přinášejí do interiéru všechny výhody dřeva. Hřejivý povrch, zvukové a tepelné izolační vlastnosti, příjemnou chůzi naboso a možnost několikanásobné renovace. I přes časté střídání teplot jsou rozměrově stálé.

Většina podlah je tvořena z dubu, ale v kolekcích naleznete také jasan, ořech, buk a exotické dřeviny.
Mezi povrchovými úpravami naleznete povrchy ošetřené například drásáním, ručním hoblováním, kouřením nebo čpavkováním. Finální vrstvy podlah nabízejí různé vlastnosti.
Olejovaný matný povrch podlah je sice náročnější na údržbu než lakovaný, ale otevřené póry dovolují podlaze dýchat a lépe odvádět vlhkost a zdůrazňují přirozený vzhled dřeva.
Lakované podlahy jsou odolné proti poškrábání a poškození a jsou jednodušší na údržbu – stačí je setřít vlhkým hadrem.

MASIVNÍ KVALITA A VÝVOJ

Pokládka může probíhat jak lepením, či plovoucím způsobem s patentovaným zámkem
UNICLIC nebo Välinge G2. Podlahy procházejí neustálým vývojem, aby byla poskytnuta ta nejlepší kvalita a nejaktuálnější trendy. Tyto antialergenní podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění. Ať už si vyberete podlahu v provedení parket, prken či širokých prken, tak jistě ” nesáhnete ” vedle a Váš interiér získá jedinečný styl.

BURGHLEY WIDEPLANK
MOLALOC⁺ RUSTICA WIDEPLANK
CAMBRIDGE
ASTON WIDEPLANK
PARQUET LOC
MOLALOC PLUS⁺ PARQUET
 

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.