Moland

Dřevěné třívrstvé podlahy dánského výrobce Moland Vás ohromí. Moland je jedním z největších distributorů třívrstvých podlah ve skandinávských zemích. A není divu. Vysoce odolné podlahy s dlouhou životností přinášejí do interiéru všechny výhody dřeva. Hřejivý povrch, zvukové a tepelné izolační vlastnosti, příjemnou chůzi naboso a možnost několikanásobné renovace. I přes časté střídání teplot jsou rozměrově stálé.

Většina podlah je tvořena z dubu, ale v kolekcích naleznete také jasan, ořech, buk a exotické dřeviny.
Mezi povrchovými úpravami naleznete povrchy ošetřené například drásáním, ručním hoblováním, kouřením nebo čpavkováním. Finální vrstvy podlah nabízejí různé vlastnosti.
Olejovaný matný povrch podlah je sice náročnější na údržbu než lakovaný, ale otevřené póry dovolují podlaze dýchat a lépe odvádět vlhkost a zdůrazňují přirozený vzhled dřeva.
Lakované podlahy jsou odolné proti poškrábání a poškození a jsou jednodušší na údržbu – stačí je setřít vlhkým hadrem.

MASIVNÍ KVALITA A VÝVOJ

Pokládka může probíhat jak lepením, či plovoucím způsobem s patentovaným zámkem
UNICLIC nebo Välinge G2. Podlahy procházejí neustálým vývojem, aby byla poskytnuta ta nejlepší kvalita a nejaktuálnější trendy. Tyto antialergenní podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění. Ať už si vyberete podlahu v provedení parket, prken či širokých prken, tak jistě ” nesáhnete ” vedle a Váš interiér získá jedinečný styl.

BURGHLEY WIDEPLANK
MOLALOC⁺ RUSTICA WIDEPLANK
MOLALOC WINDSOR WIDEPLANK
MOLALOC⁺ OLD FASHION WIDEPLANK
MOLALOC⁺ WIDEPLANK
SANDGATE WIDEPLANK
CAMBRIDGE
MOLALOC⁺ PARQUET
PARQUET LOC
MOLALOC PLUS⁺ PARQUET
SMART- LOC PARKET