Ter Hürne

Vysoce kvalitní inovativní vinylová podlaha na nosné desce HDF od špičkového německého výrobce ter Hürne. Podlahové lamely jsou opatřeny patentním systémem ClickTec, který umožňuje pokládku bez lepení a prohnutí lamel. Samovyrovnávací lamely zajistí velmi stabilní spoj, který je okamžitě pochozí. Dalším ohromným plusem podlah je jejich zdravotní nezávadnost – neobsahují žádné ftaláty, které se běžně používají pro změkčování plastů. Místo nich se používá pro změkčení vinylu změkčovadlo získané ze sójového oleje. Podlahy jsou vyráběny ze zaručeně čistých surovin. Na tyto podlahy je záruka 10 let.

V sortimentu vinylových dílců ter Hurne je na výběr ze 36 jedinečných dekorů v různých formátech dílců, odstínech a povrchových struktur na nosné HDF desce v celkové tloušťce 9,1 mm. Ter Hurne tak nabízí řešení pro všechny typy prostor a podkladu.

Kvalita až do posledního detailu Pro všechny vinylové dílce platí:
• Bez obsahu škodlivých látek
• Bez obsahu ftalátů díky použití změkčovadel na přírodní bázi
• Snadná údržba  • Tiché  • Antibakteriální  • Antistatické

• Přírodní povrchové struktury  • Vhodné na podlahové topení.

Classic Choice

Stylově čisté a nadčasové. Zde najdete klasiku mezi formáty. Klasické prkno představuje nejtradičnější a nejpůvodnější formu dřevěných podlah. Přirozeně předávají charakter různých dřevin. Mnoho dekorů je k dispozici také jako krátká klasická prkna ve vzoru rybí kosti, absolutní nadčasové klasice.

Grand Choice

Dlouhé prkno opticky rozšiřuje místnost a dělá ji ještě prostornější. Speciální velikost je zdůrazněna pomocí drážek, které jsou ze všech stran průběžné. Díky tomuto kontrastu vystupují jednotlivá prkna z podlahy. Prkna ve verzi Perform mají délku přes 1,80 m, ve verzi Comfort dokonce 2,20 m.

Stone Choice

Přírodní kámen má své vlastní kouzlo, podobně jako dřevo. I tady je rozmanitost přírody nevyčerpatelná. Podlahy řady Stone Choice v sobě snoubí estetiku dlažby z výhodami vinylu.

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.