FatraClick

Fatra Click spojují výhody klasických plovoucích a vinylových podlah a hodí se do bytových i komerčních prostor. Tyto podlahy českého výrobce jsou opatřeny unikátním zámkovým spojem Uniclic®, takže jejich pokládka je snadná, rychlá a bez nutnosti lepení. Instalace podlahy probíhá na PE fólií, která slouží jako parozábrana a je možné po podlaze chodit už během montáže a ihned po ní. Výrobce garantuje záruku 10 let. Podlahy poskytují vynikající zvukovou izolaci, antibakteriální povrchovou úpravu a jsou vhodné pro podlahové vytápění. Jejich údržba je jednoduchá díky povrchové úpravě, kteráje odolná proti nečistotám i běžným chemikáliím. Široký výběr luxusních dekorů imitujících dřevo ještě více umocňuje přirozená kresba přírodního dřeva, ale také struktura podlahy. V paletě odstínů naleznete barvy od nejsvětější šedé či pískové až po tmavě hnědou. 

Výhody produktu

  • dokonalý design imitující dřevo
  • rychlá a snadná pokládka bez lepení
  • vynikající zvuková izolace
  • antibakteriální povrchová úprava
  • možnost pokládky na podlahové topení
  • patentovaný zámkový systém Uniclic®
  • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
  • garance 10 let

ROZMĚRY

Rozměr (mm)Celková tloušťka (mm)Tloušťka nášlapné vrstvy (mm)
1235 x 2309,50,40
  915 x 3059,50,40

KOLEKCE VZORŮ

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.