Lico

ECOLINE CLICK

Vinylová click podlaha Ecoline Click od švýcarského výrobce je vhodná do domácnosti (obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, aj.). Plovoucí vinylová podlaha je bezpečná, 100% recyklovatelná a neobsahuje ftaláty. Výrobce zajišťuje vysoký standard podlahy, Ecoline Click má certifikát GREENGUARD Gold, který získají produkty splňující přísné limity na obsah emisí.

Pod podlahu Ecoline Click se nepoužívá podložka pod podlahu, ale pouze parofólie. K vinylové podlaze jsou dostupné soklové lišty.

STONELINE CLICK

Stoneline Click – vinylová click podlaha je bezpečná, 100% recyklovatelná, je držitelem nejpřísnějšího certifikátu na obsah emisí GREENGUARD Gold. Vinylová podlaha neobsahuje ftaláty. Click podlaha Stoneline Click od švýcarského výrobce se snadno a rychle instaluje, bez lepení a složitého nářadí. Podlahová krytina je vhodná do domácnosti, a to do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje, může se položit i v komerčním sektoru. Vinylová podlaha má útlum hluku 16 dB. Na spodní straně má korkovou akustickou podložku, proto se při instalaci už nepoužívá podložka pod podlahu, ale pouze parofólie. Stoneline Click je mnohem tišší než ostatní podlahy a nevytváří hluk jako laminátové podlahy.

AQUAFIX CLICK

Plovoucí vinylová podlaha Aquafix Click od švýcarského výrobce je 100% recyklovatelná, bezpečná. Vinylová click podlaha neobsahuje ftaláty. Krytina splňuje nejpřísnější limity na obsah emisí, je držitelem certifikátu GREENGUARD Gold.

Všechny dekory plovoucí vinylové podlahy Aquafix Click máme skladem na naší vzorkovně v areálu Ponávka v Brně a jsou připraveny ihned k odběru. Podlaha Aquafix je vhodná do obývacího pokoje, ložnice, a jak již název napovídá, je 100% voděodolná, a proto se může položit i do kuchyně, koupelny nebo WC. Vinylová podlaha plovoucí Aquafix Click má integrovanou podložku, proto se při instalaci nedává podložka pod podlahu ani parofólie.