Amtico Spacia Parquet

Amtico rozšiřuje své podlahy o luxusní, dechberoucí kolekci léty prověřených a oblíbených dekorů lepených laminátových podlah. Amtico Spacia Parquet přináší elegantní, reprezentativní a sofistikovaný design podlah vhodných do všech domácností i vysoce frekventovaných komerčních prostor.

Moderní klasika, i tak by se daly nazvat tyto podlahy. Parkety skládané do tvaru stromečku se totiž hodí do moderních i klasických interiérů. A samotný vzor, jako by Vás chtěl vtáhnout dovnitř místnosti.

Lepené vinylové podlahy Amtico jsou známé svou vysokou odolností a ani v této kolekci tomu není jinak. Jsou vysoce odolné vůči opotřebení, poškrábání, skvrnám i vlhkosti – můžete je tak umístit i do kuchyní, koupelen, WC a vstupních hal. Zároveň jsou rozměrově stálé, lehké, mimořádně tiché, skvěle vedou teplo a došlap je velmi komfortní. K ještě lepšímu útlumu hluku si můžete zvolit variantu podlah s aplikovanou akustickou podložkou. Jsou také vhodnou volbou pro podlahové topení, které tepelný komfort ještě mnohonásobně zvýší.

Amtico Spacia Parquet

Díky povrchové úpravě je údržba mimořádně rychlá a jednoduchá, podlahu stačí zamést či vysát a vytřít mopem. Stejně tak je snadná pokládka, která probíhá celoplošným lepením jednotlivých dílců k předem připravenému podkladu. Pokud byste si nevěděli s pokládkou rady, nebo ji chtěli přenechat odborníkům, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Co se týče designu, tak je Amtico Spacia Parquet kolekcí s imitací přírodních materiálů, přirozených barev a realistických struktur. Dokonalé dřevěné dekory dodávají pocit hřejivosti. Jednotlivé dekory mezi sebou můžete vzájemně kombinovat a vytvořit tak vskutku originální podlahu, nebo tak rozdělit prostory.

Chcete se na něco zeptat, nebo si prohlédnout lepené vinylové podlahy na vlastní oči? Kontaktujte nás nebo nás rovnou navštivte v naší vzorkovně. Najdete nás v Praze v ulici Slavíkova 29.

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.