Amtico Spacia Parquet

Vybraná kolekce nádherných dekorů dřeva rozšiřující stávající portfolio vzorů. Vyjádřete se trvanlivou a reprezentativní podlahou věrně replikující parketové vlysy.
Líbí se vám klasické dřevěné podlahy a design parket skládaných do stromečku? Není divu,tento vzor parket je velmi žádaný, nadčasový a reprezentativní. Luxusní vinylové podlahy britského výrobce Amtico Spacia Parquet věrně imitují podlahy z pravých dřevěných parketa hodí se jak do bytových, tak i do vysoce zatěžovaných komerčních prostor – 2 velikosti v nabídce 12 barevných odstínů, textur povrchů a designů zaručují, že si v nabídce vybere milovník moderny i zastánce klasiky. Jednotlivé odstíny se mezi sebou mohou kombinovat, například pro odlišení podlahových ploch. Vinylové podlahy Amtico Spacia Parquet jsou oblíbené nejen pro své věrné dekory, ale také pro odolnost proti vlhkosti, vysokou odolnost proti opotřebení, tichý a pružný došlap, snadnou údržbu, čištění a rychlou a snadnou pokládku. Jsou také vhodné pro podlahové vytápění.
Akustické vlastnosti.
Jelikož máme rádi inovace, přidáváme možnost zvolit variantu podlahy Spacia Parquet s akustickou podložkou. V případě zájmu rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům po zvýšení kročejového útlumu podlahoviny.

Amtico Spacia Parquet