Celovinylové podlahy

Celovinylová podlaha není opatřena žádnou nosnou deskou. Jedná se o čistý, masivní vinyl, jehož tvrzené vrstvy tvoří ve mřížkách velmi stabilní lamely. Díky tomu má tento typ podlahy nízkou konstrukční výšku a perfektní odolnost vůči vlhkosti. Je naprosto dokonalou volbou pro umístění do místností s vyšší vlhkostí a rizikem vylití vody – tedy do kuchyní, koupelen a také do vstupních hal, do kterých se často při nepříznivém počasí může dostat voda v podobě mokrých šlápot.

Narozdíl od podlah na HDF desce je nutné pod tento typ podlahy použít vhodnou podložku. Ta navíc tlumí hluk, chrání zámky a celkově zvyšuje komfort podlahy při chůzi.

Výhoda plovoucích celovinylových podlah spočívá v jednoduchosti samotné pokládky, kdy se do sebe snadno zacvaknou zámkové spoje a v případě poškození dílce, se vymění pouze poškozený kus za kus nový. Avšak je nutné mít připravený dokonale rovný podklad bez nečistot. Pokud si nejste jisti přípravou povrchu nebo pokládkou, svěřte ji nám. O vše se postaráme.

Svou oblíbenost si také získávají díky vysoké odolnosti, dlouhé životnosti, jednoduché údržbě, příznivé pořizovací ceně a široké nabídce dekorů v nejrůznějších imitacích dřeva, dlažby, kamene a betonu. Jsou také velmi vhodnou volbou pro podlahové vytápění.

Naše celovinylové podlahy jsou držiteli nejpřísnějšího emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold. Při udílení tohoto certifikátu se pečlivě testuje, zda jsou podlahy vyrobeny bez škodlivých látek, jako jsou například ftaláty, formaldehyd, pentachlorfenol a zda jsou použita pouze přírodní změkčovadla. Také se kontrolují všechny použité suroviny a technologie výroby. Tento certifikát získá pouze úzká skupina celovinylových podlah.

Na trhu existuje celá řada výrobců celovinylových podlah, kteří rok co rok přicházejí s moderními inovacemi ve výrobních technologiích i designu s jediným cílem – přivést na trh nejlepší celovinylové podlahy.

Floorify přináší moderní plovoucí celovinylové podlahy s unikátním stabilním jádrem, které činí podlahy mimořádně stabilní a odolné. Navíc jejich povrchovou úpravu ocenění jistě každý, kdo má doma malého umělce nebo umělkyni. Povrch je odolný jak vůči poškození, tak i vůči nečistotám a to včetně skvrn od lihových fixů.

Podlahy Karndean International nabízejí široké spektrum podlah v dechberoucích dekorech dřeva, betonu, cementu a kamene. Nová generace podlah Karndean International v kolekci Conceptline má již aplikovanou akustickou podložku.

Pokud máte jakékoliv otázky, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Ochotně zodpovíme všechny vaše případné dotazy. Nebo nás rovnou navštivte v našem showroomu v Praze v ulici Slavíkova 29 a na vlastní oči si prohlédněte všechny námi nabízené podlahy. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku a těšíme se na Vaši návštěvu.