Amtico First – Vinylové lepené dílce

Výrobou a prodejem Luxusních vinylových dílců (LVT – Luxury Vinyl Tiles) se Amtico First zabývají již více než 50 let. Během té doby je přivedli vskutku k dokonalosti. Jejich 100% recyklovatelné podlahy se pyšní nepřekonatelnými vlastnostmi a vynikajícím autentickým vzhledem přírodních materiálů.

Lepené vinylové podlahy s nízkou konstrukční výškou jsou vhodné pro rekonstrukce a díky nízkému tepelnému odporu i pro podlahové vytápění. Využijete je v domácnostech i komerčním sektoru. Jsou vhodné také do místností s vyšší vlhkostí jako jsou vstupní haly, koupelny, kuchyně a WC.

Designové podlahy Amtico First spojují dokonalý vzhled s těmi nejlepšími vlastnostmi vinylu. Jedná se o heterogenní podlahy, které se skládají z několika na sebe nalisovaných vrstev PVC té nejvyšší kvality. Jsou mimořádně stabilní, odolné vůči poškození, silné zátěži i poškrábání. Mají dlouhou životnost a díky speciální PUR povrchové úpravě mají nízké nároky na údržbu. Podlahy také mají vynikající akustické vlastnosti.Vyrábí vinylové podlahy od roku 1964. To hovoří za vše.

  • Nášlapná vrstva​: 0,3 mm
  • Celková tloušťka​: 2,0 mm
  • Rozměry dílců​: 5 možností
  • Zkosené hrany​: Ano

Kolekce dřevo

Kolekce kámen

Pokládka, se kterou Vám rádi a ochotně pomůžeme, probíhá lepením k předem připravenému podkladu. Dobře připravený podklad by měl být zbaven všech nečistot a nerovností.

Z nabídky dekorů vinylových dílců Amtico First vám bude přecházet zrak. Nejen, že na první pohled nepoznáte, zda je podlaha imitací, nebo přírodním materiálem. Ale také na dotek jen stěží uvěříte, že se nejedná pravé dřevo nebo kámen. Natolik autentické jsou přírodní barvy, promyšlená struktura, rysy, suky a odlesky. Takzvaná V-spára přidává na autentičnosti vzhledu dřeva nebo dlažby. Rozličný výběr barev a odstínů je také široký. Kolekce obsahuje studené i teplé odstíny od nejsvětlejších barev až po ty nejtmavší.

I ten nejnáročnější zákazník si vybere svou podlahu do klasického i moderního interiéru, která splní všechna jeho očekávání. Všechny dílce z kolekcí lze navíc vzájemně kombinovat a vytvářet originální podlahy s nejrůznějšími přechody a efekty.

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.