WOOD Šťastný

Česká firma Podlahy Šťastný, působící na trhu již od roku 2003 do Vašeho interiéru vrstvené dřevěné podlahy v nejvyšší kvalitě. Pevnou sendvičovou konstrukci tvoří spodní dřevěná protitažná vrstva, střed smrková nebo kaučuková laťka a vrchní nášlapná vrstva je tvořena z ušlechtilých evropských i exotických dřevin.
Podlahy v různých povrchových úpravách, formátech a barevných odstínech jsou díky své stabilní konstrukci vhodné pro podlahové vytápění, jsou snadno udržovatelné, příjemné při chůzi naboso, umožňují několika násobnou renovaci a perfektně izolují zvuk i teplo. Pro ještě lepší tlumení takzvaného kročejového hluku je vhodné podlahy celoplošně přilepit k podkladu.
Z bezkonkurenční nabídky prken dubu evropského a amerického si vybere snad každý a pokud ne, je v nabídce dalších 14 druhů dřevin jako jsou například merbau, javor, wenge, americký ořech atd.
Vrstvené dřevěné podlahy Šťastný jsou to pravé pro opravdové milovníky a znalce dřeva. Vytvoří z Vašeho interiéru útulné, elegantní a jedinečné prostředí.

Proto zejména v zimním období nedochází při změnách teploty a vlhkosti k tvorbě spár.

Ceník podlah na vyžádání.

TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY WOOD Šťastný