IMPERIO

Originální lepené vinylové dílce z produkce Imperio Vás doslova okouzlí svými užitnými vlastnostmi, jedinečnými dekory, kvalitou i mimořádně příznivou pořizovací cenou.

Lepené vinylové podlahy ve velkých dílcích skvěle odolávají vlhku a vodě, můžete je tedy umístit do jakékoliv místnosti včetně koupelen, kuchyní, WC nebo vstupních chodeb v domácnostech i komerčním sektoru. Tyto heterogenní podlahy jsou tvořeny 5 vrstvami s vloženým skelným rounem pro zajištění těch nejlepších vlastností. Mají velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost a nepoškodí je ani kolečka od kolečkových židlí. Také jsou odolné vůči ohni.

Jsou 100% recyklovatelné, vhodné do domácností alergiků a astmatiků, protože nezadržují prach, jsou antibakteriální a zdravotně nezávadné. Jejich povrch je protiskluzový, PUR povrchová vrstva je chrání před usazováním nečistot a zajišťuje tak rychlý a snadný úklid i péči o vinylové podlahy.

Samotné podlahy jsou příjemně hřejivé na dotek i při chůzi naboso, rozměrově stálé a skvěle vedou teplo. Což můžete ještě navíc podpořit podlahovým vytápěním. Dalším benefitem vinylových podlah Imperio je nízká míra hluku.


Pokládka lepených vinylových podlah není nijak složitá, probíhá samostatným lepením dílců k předem připravenému podkladu. Nicméně doporučujeme ji svěřit odborníkům. Pokud byste si nevěděli rady, ozvěte se nám. Poradíme vám, nebo se o pokládku postaráme od A do Z.

V nabídce naleznete 12 věrných imitací nejrůznějších dřevin jako jsou kaštan, buk nebo dub v teplých, studených, světlých i tmavých odstínech. Jednotlivé dekory mezi sebou můžete dle libosti kombinovat. Vytvoříte si tak například přirozené přechody při rozdělení místností, nebo naprosto originální podlahu, kterou nemá nikdo jiný než vy. Podlaha může být stejně tak originální, jako jste vy. Fantazii se meze nekladou.

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.