Dřevěné dvouvrstvé podlahy ESCO

Dvouvrstvé podlahy

Hledáte podlahu, která je krásná, nadčasová a vydrží vypadat jako nová po celé generace ? Dřevěné dvouvrstvé podlahy toto vše splňují. Právě dřevo je nadčasovou přírodní surovinou s perfektními vlastnostmi. Celá staletí zdobí dřevěné podlahy zámky, domácnosti a přesto jsou stále nejoblíbenější volbou mezi podlahami i v současné době.

Za oblíbeností dvouvrstvých dřevěných podlah stojí v první řádě sám materiál. Dřevo má unikátní vlastnosti a vzhled. Hodí se do každého moderního i tradičního interiéru v domácnostech a komerčních prostorách. Vdechne interiéru jedinečný styl, harmonickou atmosféru, společně s nezaměnitelnou a typickou vůní dřeva, které žádná imitace zatím nedokáže konkurovat.

Co se týče dalších vlastností dřevěných dvouvrstvých podlah, tak se těší velké oblibě pro svou nízkou tloušťku, díky které je možné využít podlahové vytápění a jsou skvělou volbou při rekonstrukcích. Jsou složeny ze dvou vrstev a svou stabilní konstrukcí jsou mnohem stabilnější, než podlahy masivní.

Při chůzi jsou dřevěné dvouvrstvé podlahy velmi příjemné, šetří vaše klouby, svaly a na dotek jsou krásně hřejivé. Neshromažďují alergeny, ani prach, takže jsou vhodnou volbou i pro alergiky. Jejich údržba je snadná, ale vyplatí se jednou za čas ošetřit podlahu speciálním přípravkem, prodloužíte tak její krásný vzhled a životnost. V případě poškození podlahy si moc hlavu lámat nemusíte. Další výhodou dvouvrstvých dřevěných podlah je právě možnost renovace, která se může několikrát opakovat. Podlaha se přebrousí, nanese se nová vrchní ochranná vrstva a je znovu jako nová.


Podlahy ESCO Harfa

Jestliže toužíme po dřevěné podlaze, která bude dokonalá a trošku se odlišuje od těch ostatních, je ESCO Harfa nejnovější kolekcí v nabídce podlah Esco. Má velmi zajímavý vzhled, vyznačuje se tzv.“příčným katrováním“, které dodává podlaze opravdu velmi neobvyklý, vzhled. Taková dřevěná podlaha je následně upravena tvrdým voskovým olejem OSMO. Na výběr máme širokou škálu šířek a konstrukčních provedení – nejen dubové podlahy dvouvrstvé, ale také třívrstvé nebo masivní, aniž by se změnil vzhled nebo vybraná kvalita. Vybírat si můžete z kvalit Elegance (A+) Superb (A) Classic (BA) nebo Originál (ABC). Fotografie na webu jsou pouze informativního charakteru. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné lepení – doporučujeme elastické lepidlo.


Podlahy ESCO Harfa Vintage

ESCO Harfa Vintage patří stejně jako kolekce Harfa zejména ty, kteří touží po něčem, co se odlišuje od ostatních klasických povrchů podlah. Oproti kolekci Harfa se Vintage vyznačuje nepravidelným katrováním, které dodává podlaze také zajímavý vzhled. Tento druh dřevěné podlahy je následně upraven nevšedními odstíny OSMO tvrdého voskového oleje. Vybrat si můžeme ze široké škály šířek a konstrukčních provedení – nejen dubové podlahy dvouvrstvé, ale také dubové podlahy třívrstvé nebo dubové podlahy masivní, aniž by se změnil vzhled nebo vybraná kvalita. Vybírat si můžete z kvalit Elegance (A+) Superb(A) Classic (BA) nebo Originál (ABC) Fotografie na webu jsou pouze informativního charakteru. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné přilepení-doporučujeme vhodná lepidla.


Podlahy ESCO Karel IV.

Pokud ovšem chceme pro svůj byt nebo dům přímo unikátní a dokonalou dřevěnou podlahu, ESCO Karel IV. je kolekcí z nabídky firmy ESCO. Tato dřevěná podlaha se řadí mezi rustikální, která se vyznačuje velkými povrchovými nerovnostmi a zářezy do plochy. Dřevěná podlaha ESCO Karel IV. je 3x ručně olejována tvrdým voskovým olejem a díky odborné ruční práci lze vyrobit podlahu, u které jste přesvědčeni, že byla vyrobena před několika staletími. V nabídce je provedení nejen dvouvrstvé, ale také třívrstvé nebo masivní (více v přiloženém ceníku). Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné přilepení-doporučujeme elastické lepidlo.
Fotografie na webu jsou pouze informativního charakteru.


Podlahy ESCO Chateau

ESCO Chateau-dřevěná podlaha, která je klasicky hladce broušená dřevěná podlaha v nabídce ESCO, tmelena a následně upravena OSMO tvrdým voskovým olejem. Vybrat si můžeme ze široké škály síly a šířek ale také konstrukčního provedení – tedy stejnou podlahu nabídneme nejen ve dvouvrstvém ale také ve třívrstvém nebo masivním provedení – viz přiložený ceník – aniž by se měnil vzhled nebo kvalita. Vybírat si můžeme z kvalit Elegance (A+) Superb(A) Classic (BA) Original (ABC) nebo Speciál Rustik. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné lepení-doporučujeme vhodné elastické lepidlo.
I zde platí, že fotografie tohoto druhu dřevěné podlahy na tomto webu jsou pouze informativního charakteru.


Podlahy ESCO Dub Kolonial

ESCO Kolonial je další dokonalou dřevěnou podlahou, která patří mezi nejoblíbenější provedení dřevěných podlah, které se vyznačuje kartáčovaným povrchem. Tímto postupem získávají tyto dřevěné podlahy tzv. „třetí rozměr“. Suky jsou přetmelený speciálním tmelem a podlaha je následně upravena tvrdým voskovým olejem OSMO. Vybrat si můžeme ze široké škály síly a šířek ale také konstrukčního provedení – tedy stejnou podlahu nabídneme nejen ve dvouvrstvém ale také v masivním nebo třívrstvém provedení – viz přiložený ceník – aniž by se měnil vzhled nebo kvalita. Vybírat si můžeme z kvalit Elegance (A+) Superb (A) Classic (BA) Originál (ABC) nebo Speciál Rustik. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné lepení-doporučujeme vhodné elastické lepidlo.
Fotografie mají informativní charakter.


Podlahy ESCO Dub Pelgrim

Dřevěná podlaha z řady ESCO Pelgrim je kolekce dřevěných podlah, která je charakteristická postaršeným vzhledem. Díky speciálnímu výrobnímu procesu, kdy jsou horní plochy podlahových prken postaršovány, získává vzhled 300 let staré podlahy, což je velký unikát a v mnoha budivách tak dochází k tomu, že podlaha vypadá tak, jako v původním provedení. Suky jsou kytovány speciální směsicí oleje a pilin, čímž se ještě umocní starobylý vzhled podlahy. Následně je podlaha povrchově upravena tvrdým voskovým olejem OSMO. Vybrat si můžete ze široké škály síly a šířek ale také konstrukčního provedení – tedy stejnou podlahu nabídneme nejen ve dvouvrstvém, ale také ve třívrstvém nebo masivním provedení – viz přiložený ceník – aniž by se měnil vzhled nebo kvalita. Vybírat si můžete z kvalit Elegance (A+) Superb (A) a Classic (BA)
Fotografie na webu jsou pouze informativního charakteru. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné přilepení-doporučujeme proto použít vhodná elastická lepidla.


Podlahy ESCO Dub Soft Tone

Hoblovaná a jemně kartáčovaná podlaha ESCO Soft Tone má svou vlastní identitu a vzhled. Nabízené jemné barvy jsou kombinací ručního moření a tvrdého voskového oleje včetně ochranné vrstvy Top-coatingu. Tato dřevěná podlaha se vyznačuje především strukturovaným povrchem. Vybrat si můžeme ze široké škály síly a šířek ale také konstrukčního provedení – tedy stejnou podlahu nabídneme nejen ve dvouvrstvém, ale rovněž i ve třívrstvém nebo masivním provedení – vizte přiložený ceník – aniž by se měnil vzhled nebo kvalita. Vybírat si můžeme z kvalit Elegance (A+) Superb (A) Classic (BA) Originál (ABC) nebo Speciál Rustik. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje tuto podlahu pro celoplošné přilepení-i zde doporučujeme nejlépe elastické lepidlo (zkušenosti máme a rádi poradíme).
Foto je informativní, ale pro Vaši představu splňuje všechny aspekty.