Korek Jelínek – Vinylcork

 
Vinylcorkové podlahy vhodné do bytových i komerčních prostor nabízejí luxusní a na trhu velice žádané podlahoviny. Liší se především tím, že v lamele je dvojitá vrstva korku a tím pádem mají podlahy několika násobně lepší zvukové a tepelné izolační vlastnosti a zvyšují komfort při chůzi. Podlahy jsou vyrobeny bez škodlivých ftalátů s unikátním podlahovým zámkem Uniclick, který zajišťuje rychlou, snadnou a čistou pokládku. Joint Shield – ochranný systém impregnování zámků – chrání hrany proti vlhkosti, aby nedošlo k poškození podlahy při zatečení vody.Jedinečná povrchová úprava činní podlahy snadno udržovatelné, voděodolné, antibakteriální a antiabrazovní. Stačí je vytírat běžně dostupnými prostředky a jednou za čas použít  prostředky s přírodními vosky a oleji pro oživení. Vinylcorkové podlahy jsou barevně stálé, jejich protiskluzový povrch předchází úrazům, nezadržují prach a jsou vhodné pro podlahové vytápění. Velkou výhodou těchto podlah je jejich použití na schody. Schodiště nevrže a nepraská, schodové profily vyráběné naší firmou Podlahy Šťastný mají protiskluzovou povrchovou úpravu, zaoblené hrany a jsou vysoce odolné proti poškrábání a oděru. Reálné texturové vzory s 3D efektem a atraktivní barvy učiní Váš domov elegantním. Mezidekory naleznete věrné imitace dřeva, kamene, betonu a také vintage dekory.
Třída zátěže pro domácnost: 23
Třída zátěže pro komerční prostory: 32
Hustota vinylu: 910 kg/m3
Hustota nosné HDF desky: 880 kg/m3
Tepelný odpor: 0,112 m2.K/W
Vhodné pro podlahové vytápění: ano
Útlum kročejového hluku: 17 dB
Záruka pro domácí / komerční použití: 20/10 let

Jako jediní v ČR umíme udělat schodové hrany z vinylkorkové podlahy! Nevěříte? Klikněte zde.

Vinylcork dekory

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.