HARO

Dřevěné podlahy HARO PARKETT jsou nejlepší volbou pro ty, kteří mají vysoké nároky na kvalitu a design.Je poskytována až 30-ti letá garanace na tuto třívrstvou dřevěnou podlahu.Můžete vybírat ze tří druhů povrchových úprav: lak Permadur MAT;olej/vosk bioTec a přírodní olej naturaLin.

Pokud hledáte značku dřevěné podlahy, která Vám nabídne nejvyšší standard kvality, velký výběr, zcela vědomou živost a neomezenou rozmanitost, tak jste ji právě nalezli. Dřevěné podlahy HARO Parkett – s nimi poprvé zažijete tu zvláštní atmosféru a vyslovený šarm pravého dřeva v kvalitě Made in Germany.

 

Dřevěné podlahy – serie 3000 3lamela
Dřevěné podlahy – serie 3000 1lamela
Dřevěné podlahy HARO PARKETT Série: HARO Parkett 4000

Jsou nejlepší volbou pro ty, kteří mají vysoké nároky na kvalitu a design.Je poskytována až 30-ti letá garanace na tuto třívrstvou dřevěnou podlahu.Můžete vybírat ze tří druhů povrchových úprav:lak Permadur MAT;olej/vosk bioTec a přírodní olej naturaLin.

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.