Expona

Vinylové podlahy jsou aktuálně velikým trendem. Spojují v sobě totiž výhody laminátových a dřevěných podlah a tvoří jakýsi kompromis mezi nimi. Pokud se dříve nemohli majitelé novostaveb či bytů rozhodnout, jakou podlahou své bydliště opatří, dnes mají s vinylovými podlahami možnost získat podlahu, podobnou dřevěnému masivu, avšak za nižší cenu.
Na své si u Expony přijdou nejen domácnosti, ale především provozovatelé komerčních prostor. Díky svým vynikajícím vlastnostem se dají vinylové podlahy Objectflor použít i ve velmi namáhaných prostorách. Jednotlivé typy vinylových podlah značky Expona se liší svojí sílou a tloušťkou nášlapné vrstvy.
Použití ftalátů je velmi široké, naleznete je ve stavebních materiálech, plastových oknech, dveřích, podlahách, v parfémech, hračkách nebo zdravotních pomůckách.

EXPONA DOMESTIC 40

Lepené vinylové podlahy Expona Domestic patří mezi jedničku na evropském trhu, jak z pohledu kvality, tak i ceny. Nabízené dekory dokonale imitují jak vzory dřeva, tak i dlažbu a kámen. Vinylová podlaha Expona Domestic neobsahuje ftaláty, formaldehyd a je vyrobena na bázi bio-plastifikátorů. Splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, je držitelem certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD.

XPONA COMMERCIAL 55

Vinylová lepená podlaha Expona Commercial nabízí široký výběr designů, od dokonalé imitace dřeva po dekory s kamenným vzhledem. Je to ideální podlaha do komerčním prostor, jako jsou kanceláře, recepce, obchody nebo butiky.

Expona Commercial se snadno čistí a udržuje díky PUR úpravě. Je odolná proti vlhkosti a nečistotám.

Vinylová podlaha Expona Commercial neobsahuje formaldehyd, ftaláty, splňuje nejpřísnější požadavky na obsah emisí, je držitelem certifikátu Indoor Air Comfort Gold.

EXPONA DESIGN 70

Lepená vinylová podlaha Objectflor Expona Design je kolekce luxusních vinylových podlah, která kopíruje krásu přírodního dřeva, kamene, břidlice, mramoru s dalšími kreativními a inovativními dekory.

Vinylová podlaha je ideální pro komerční prostory, jako jsou kanceláře, obchody, ale i do všech pokojů v bytě.

Vinylová podlaha Expona Design neobsahuje ftaláty, formaldehyd, pentachlorfenol a je vyrobena na bázi bio-plastifikátorů. Expona Design je držitelem nejpřísnějšího certifikátu Indoor Air Comfort Gold.