Vrstvené dřevěné podlahy

Česká firma Podlahy Šťastný, působící na trhu již od roku 2003 do Vašeho interiéru vrstvené dřevěné podlahy v nejvyšší kvalitě. Pevnou sendvičovou konstrukci tvoří spodní dřevěná protitažná vrstva, střed smrková nebo kaučuková laťka a vrchní nášlapná vrstva je tvořena z ušlechtilých evropských i exotických dřevin.
Podlahy v různých povrchových úpravách, formátech a barevných odstínech jsou díky své stabilní konstrukci vhodné pro podlahové vytápění, jsou snadno udržovatelné, příjemné při chůzi naboso, umožňují několika násobnou renovaci a perfektně izolují zvuk i teplo. Pro ještě lepší tlumení takzvaného kročejového hluku je vhodné podlahy celoplošně přilepit k podkladu.

Cenik podlah na vyžádání.

Z bezkonkurenční nabídky prken dubu evropského a amerického si vybere snad každý a pokud ne, je v nabídce dalších 14 druhů dřevin jako jsou například merbau, javor, wenge, americký ořech atd.
Vrstvené dřevěné podlahy Šťastný jsou to pravé pro opravdové milovníky a znalce dřeva. Vytvoří z Vašeho interiéru útulné, elegantní a jedinečné prostředí.

  • Vrstvené dřevěné podlahy jsou v posledních letech absolutní jedničkou u našich zákazníků. Třívrstvá konstrukce dřevěné podlahy je ideální pro podlahové topení. Je to tím, že třívrstvý sendvič je daleko stabilnější než celomasivní prkna.

Proto zejména v zimním období nedochází při změnách teploty a vlhkosti k tvorbě spár.

VRSTVENÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Kalkulace ceny
Dub Grand Rustic
Dub rustikal
Americký ořech
Dub kouřový bělený Dachstein
Dub Sahara Solidfloor Vintage
Dub Caucasus
Dub Alpine paluba
Dub Grampians
Dub Villach
Dub Phöenix
Dub Cordoba
Dub Pamirs
Hevea Prkno
Merbau 3-lamela
Dub Britany
Doussie
Iroko
Dub natur
Dub bělený Natur
Dub Pyranees Solidfloor Vintage
Dub Smoky Moutains Solidfloor Vintage
Dub Svalbard
Jasan bělený paluba
Dub rustikal kouřový
Dub greystone
Dub costa
Modřín kartáčovaný
Jasan thermo purple
Dub arctic bělený
Palisander
Wenge
Dub katrovaný, Brunet
Dub katrovaný, Graphite
Dub katrovaný, bílý
Facebook
Interiérové dveře v Praze online, Terasy za skvělé ceny, perfektní kvalita, včetně montáže, Kvalitní a moderní dveře Vasco Doors včetně montáže