Vinylové podlahy Floorify

Floorify je spojení unikátní inovace zámkových vinylových podlah vysoce odolné konstrukce a povrchu s přirozeně krásným hřejivým designem lamel velkého formátu navíc s absolutní jednoduchostí užívání. Dílce jsou opatřeny povrchovou úpravou Floorify® Silent Touch Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům.

Díky neobvykle odolnému a teplotně stabilnímu jádru Floorify® Rigid Core ušetříte za stěrkování podkladu a drahé podložky , nebudete řešit u vinylů obvyklé spárování a stříškování lamel ve Vaší prosluněné zimní zahradě. Totální vodovzdornost a velmi rychlá plovoucí pokládka bez složité přípravy až do plochy 20 x 20 m nepřerušená dilatačními profily se pro Vás stane samozřejmostí…

Revoluční skok ve vývoji odolného vinylu

Stále ještě nevíte, v čem je podlaha Floorify Boards & Tiles jedinečná?

Podívejte se na naše nová videa a nechte se přesvědčit o tom, co všechno Floorify dokáže.

  • Jsou Vaše děti „příliš kreativní“ a papíry jim nestačí? Se skvrnami od fixů na nábytku či zdech Vám nepomůžeme, ale se skvrnami na podlaze si už hlavu lámat nemusíte.
  • Protlaky? Tak ty Floorify jen obtížně způsobíte. Až příště budete u sebe doma pořádat oslavu, můžete si z obýváku udělat třeba i taneční parket.
  • Už dlouho se chystáte vyměnit podlahy ve Vašem domě a nemáte čas? Žádný problém. Floorify se pokládá stejně lehce jako běžná kvalitní plovoucí podlaha. Prostě stačí jen zamknout a jít. Bezprašnost a nulová hlučnost při pokládce je samozřejmostí. Stačí mít po ruce ocelový nůž. Takže i když Vaši sousedé ještě spí, vy můžete renovovat!

V nabídce tyto vzory a velikosti

Floorify - BOARDS

Kalkulace ceny

Pro více informací si stáhněte PDF Katalog podlah Floorify ZDE!!

Alpaca
Blush
Brunette
Butter Crisps
Cap Blanc Nez
Cap Gris Nez
Croissant
Granola
Hazy Skies
Chanterelle
Paris Tan
Whitsundays
Wool

Floorify - TILES

Kalkulace ceny

Pro více informací si stáhněte PDF Katalog podlah Floorify  ZDE!!

Caviar
Oyster
Sea Salt
Facebook
Interiérové dveře v Praze online, Terasy za skvělé ceny, perfektní kvalita, včetně montáže, Kvalitní a moderní dveře Vasco Doors včetně montáže