Vinylové podlahy Floorify

Vinylové podlahy Floorify přinášejí nejlepší spojení vlastností zámkových podlah. Ať už si vyberete autentické hřejivé dekory dřeva, či elegantní vzhled betonu, klasický nebo velký formát, rozhodně nesáhnete vedle. Povrchová úprava ​Floorify® Quiet Sense Technology​ je vysoce odolná proti nárazům,škrábancům, protlakům a co jistě ocení i rodiny s malými dětmi – je odolná proti lihovýmfixům a nečistotám.

S většinou nečistot si poradí suchý hadr a odolné nečistoty vyčistí aceton a to bez poškození podlahy.Vysokou voděodolností vyniká celá podlaha včetně jejího ​Floorify® Rigid Core ​silného a stabilního ​​jádra, takže je vhodná i do místností s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny,kuchyně a při dlouhodobém styku s vodou, na rozdíl od podlah se základem z dřevěného vlákna, nenaboptná a nemění svůj tvar. Měkký akustický povrch pohlcuje více než 20 dB,chůze po vinylových Floorify podlahách je tak tichá a díky tomu, že se podlahy přizpůsobíokolní teplotě prostředí, tak je i chůze naboso velice příjemná, stejně jako je tomu u podlah zpravého dřeva. Pokládka probíhá velice jednoduše, pouhým zacvaknutím zámkového spojea to na jakémkoliv neupravovaném povrchu, bez použití stěrky a drahých podložek. K pokládce Vám postačí ocelový nůž, takže nebude žádný hluk ani prach. Navíc jsou podlahyFloorify velmi tenké, perfektní pro podlahové vytápění i chlazení a díky minimální výšcepodlahy je možné ponechat při rekonstrukci stávající dveře.

Revoluční skok ve vývoji odolného vinylu

  • Jsou Vaše děti „příliš kreativní“ a papíry jim nestačí? Se skvrnami od fixů na nábytku či zdech Vám nepomůžeme, ale se skvrnami na podlaze si už hlavu lámat nemusíte.
  • Protlaky? Tak ty Floorify jen obtížně způsobíte. Až příště budete u sebe doma pořádat oslavu, můžete si z obýváku udělat třeba i taneční parket.
  • Už dlouho se chystáte vyměnit podlahy ve Vašem domě a nemáte čas? Žádný problém. Floorify se pokládá stejně lehce jako běžná kvalitní plovoucí podlaha. Prostě stačí jen zamknout a jít. Bezprašnost a nulová hlučnost při pokládce je samozřejmostí. Stačí mít po ruce ocelový nůž. Takže i když Vaši sousedé ještě spí, vy můžete renovovat!

Odpovědi na další otázky najdete na stránce

PRO VÍCE VIDEÍ OHLEDNĚ PODLAH KLIKNĚTE ZDE

V nabídce tyto vzory a velikosti

BOARDS VELKÝ FORMÁT

Kalkulace ceny

Pro více informací si stáhněte PDF Katalog podlah Floorify ZDE!!

Alpaca
Black Beauty
Blush
Brunette
Butter Crisps
Cap Blanc Nez
Cap Gris Nez
Cider
Cognac
Cohiba
Croissant
Granola
Hazy Skies
Champagne
Chanterelle
Paris Tan
Whitsundays
Wool

BOARDS KLASICKÝ FORMÁT

Kalkulace ceny

Pro více informací si stáhněte PDF Katalog podlah Floorify ZDE!!

Apple Crumble
Coconut
Crémant
Husky
Stonehenge
Truffle

TILES VELKÝ FORMÁT

Kalkulace ceny

Pro více informací si stáhněte PDF Katalog podlah Floorify ZDE!!

Caviar
Oyster
Sea Salt
Terazzo
Verona
Facebook
Interiérové dveře v Praze online, Terasy za skvělé ceny, perfektní kvalita, včetně montáže, Kvalitní a moderní dveře Vasco Doors včetně montáže