Alsafloor

Kreativita, důslednost & inovace


Laminátové podlahy Alsafloor jsou nadčasové laminátové podlahy s dechberoucími dekory a unikátním zámkovým systémem. Každoročně jsou na trhu představovány nové a nové kolekce, které učarují svým nezaměnitelným francouzským citem pro krásu a detail. Mezi charakteristické rysy pro tyto podlahy neodmyslitelně patří jejich prvotřídní kvalita,odolnost, strukturovaný a protiskluzový povrch, pestrá škála barevného provedení, moderní iklasické dekory a voděodolné spoje. Také lamely, které jsou vyráběny z HDF desky, mají zvýšenou odolnost vůči vodě.

Každá řada podlah se zaměřuje na specifickou vlastnost, jako je například jednoduchost pokládky, vysoká odolnost proti vlhkosti, oděru atd. Alsafloor se zabývá nejen jedinečným designem a autentičností podlah, ale také moderními technologiemi, díky kterým neustále vylepšují jejich užitné vlastnosti a třeba také pokládku.Co se designu týče, tak nabídka je opravdu pestrá. Z 65 dekorů ve 12 řadách si můžete vybírat i z 5 typů povrchů. Mezi bestsellery jednoznačně patří povrchová úpravaIn-Registered and heliochrome – matný povrch dřeva s lesklými póry. Rustic textur nabízí strukturu dřevěného povrchu, In-Registered texture synchronní strukturu let a dřevěných pórů, In-Registered satin-finish saténově matný povrch dřeva s lesklými póry a synchronním povrchem dřeva a v neposlední řadě Matt wood structure nabízí strukturu matně olejovaného dřeva.

HERRINGBONE

FORTE

SOLID PLUS

SOLID CHIC

SOLID MEDIUM

OSMOZE MEDIUM

OSMOZE

CLIP 400

VINTAGE

HARMONIE

HARMONIE MEDIUM

Alsafloor laminátové podlahy splňují vysoké nároky v zátěžových třídách AC4/32, AC5/33 a nově také AC6/33. Tyto podlahy jsou vyráběny v tloušťkách 7, 8 a 12 mm. Podlahy otloušťce 7mm mají zámkový spoj CLIP A. Ostatní podlahy o tloušťce 8 a 12 mm majínejnovější 5G zámek. Tento unikátní 5G zámek na čelním spoji zajišťuje tu nejsnadnější, nejrychlejší a nejpřesnější pokládku, kterou lze na trhu najít. Navíc je opětovně rozebíratelný. Pouhým sklopením podél dlouhé strany lamely do sebe díly jednoduše zapadnou.

Všechny laminátové podlahy Alsafloor jsou díky svému nízkému tepelnému odporu a stabilní konstrukci vhodné pro teplovodní podlahové vytápění. Laminátové podlahy Alsafloor splňují přísné ekologické požadavky. Získaly certifikát PFEC, který označuje, že veškeré HDF desky pochází z dobře obhospodařovaných lesů alaminátové podlahy splňují přísné označení A+, které označuje velmi nízkou hodnotu emisítěkavých organických sloučenin. Jelikož si Alsafloor stojí za svoji kvalitou, tak garantují záruku 25 let na podlahy v bytových prostorách a u podlah s tloušťkou 12mm je záruka prodloužena na 35 let.