Laminátové plovoucí podlahy Praha - Rooms a Kronotex

Ukázky naší práce na těchto podlaháchNahlédnout

Vyberte si z kolekce laminátové plovoucí podlahy

ROOMS              Kronotex

ROOMS PENTHOUSE

ROOMS STUDIO                         KRONOTEX STANDART                  

ROOMS LOFT                              KRONOTEX DYNAMIC                    

ROOMS SUITE                             KRONOTEX EXQUISIT                     

Laminátová plovoucí podlahy ROOMS

Seznamte se s laminátovými plovoucími podlahami ROOMS a poznejte, že není laminátka jako laminátka!

Exkluzivní kolekce laminátové plovoucí podlahy ROOMS perfektně spojuje povrchové zpracování s jedinečnou konstrukcí podlah vyráběných přímo v Něměcku.
Laminátové plovoucí podlahy ROOMS jsou od skutečného dřeva téměř k nerozeznání. Jemná struktura připomíná dřevo i na dotek a hedvábný lesk dodává noblesu.

Nosná HDF deska výhradně z borového dřeva s vysokou hustotoHrušeň bílá ROOMS STUDIOu ve spojení se zámkovým systémem nové generace 5G.

Cena vs výkon – odolnost a krása – nejlepší volba!

Laminátové plovoucí podlahy ROOMS vynikají svou odolností. Třída zátěže 33 (kolekce Penthouse a Loft).

Výjimečná je také tloušťka podlah 10 mm, která značí opravdu profesionální podlahu (kolekce LOFT).

Kvalita laminátových plovoucích podlah ROOMS je garantována až 30-ti letou zárukou.

Současná kolekce laminátových plovoucích podlah ROOMS je rozdělena do 3 řad a zahrnuje 30 dekorů. Přijďte se podívat na skutečné vzorky podlah k nám do vzorkovny, kde Vám tyto podlahy a různé dekory ukážeme a sami uvidíte, jak se to opravdu má. Také poznáte, že nejen barevné provedení těchto podlah je luxusní, ale i 3D struktura dodává podlaze přirozený vzhled. Laminátové plovoucí podlahy ROOMS jsou skvělým příkladem kvalitního materiálu podlahy za rozumnou cenu.

Laminátové plovoucí podlahy jsou velmi oblíbené hlavně díky své odolnosti, jednoduché údržbě, dlouhé životnosti, snadné montáži a v neposlední řadě nižší ceně oproti dřevěným podlahám.

Laminátové plovoucí podlahy KRONOTEX jsou základním stavebním kamenem v oblasti laminátových plovoucích podlah. Podívejte se na naše kolekce, jestli chcete kvalitní řešení za normální cenu.

Laminátové podlahy Kronotex pocházejí od německého renomovaného výrobce, který patří mezi největší výrobce podlah na světě. Všechny laminátové podlahy jsou kvalitně zpracované, extrémně odolné a hodí se perfektně do všech bytových a méně zatěžovaných komerčních prostor.

Prohlédněte si kolekce Kronotex Standard a Kronotex Dynamic a nechte se inspirovat zajímavými dekory a barevnými odstíny. Laminátové podlahy Kronotex Standard jsou podlahy s parketovým vzorem, naopak kolekce Dynamic je typická svými zámkovými spoji Express Clic.

Facebook
Všechna práva ve smyslu autorského zákona č. 121/2000 Sb. vyhrazena e-mail: info@podlahystastny.cz
Interiérové dveře v Praze online, Terasy za skvělé ceny, perfektní kvalita, včetně montáže, Kvalitní a moderní dveře Vasco Doors včetně montáže