Obložkové zárubně

V naší nabídce naleznete kvalitní obložkové dveře a zárubně značky Vasco Doors. Čím si Vás získají? Především svým elegantním vzhledem. Jednotlivé dílce obložkových zárubní jsou potaženy jedním tahem, čímž nevznikají lepené spoje. Hrany oblžokových zárubní Vasco Doors jsou zaoblené, což nejen že vypadá lépe, jsou i bezpečnější. Obložkové zárubně mohou být foliované nebo potažené CPL laminátem. Zárubně dveří jsou vyráběny z MDF materiálu, nikoli z klasické dřevotřísky a jejich regulovatelnost umožňuje umístění na stěny o tloušťce 75mm, až 600mm.
Obložkové polodrážkové zárubně jsou nejpoužívanějším typem obložkových zárubní – jsou určené pro všechny varianty falcových dveří
Bezpolodrážkové provedení můžete využít jak pro obložkové, tak i pro rámové zárubně.

Obložkové zárubně na míru

Naše zárubně můžete použít u zdí o síle od 75 do 440 milimetrů, přičemž k mání jsou ve dvou základních úpravách podobně jako naše interiérové dveře, které proto vhodně doplňují, protože se vyrábějí ve stejných dekorech. Už proto je vhodné pořídit si dveře a obložkové zárubně najednou, vyhnete se tím i potížím, kdy by například zárubně od jiného prodejce neseděly úplně přesně.
Stejně jako dveře si můžete také zárubně pořídit buď potažené CPL laminem nebo levnější, ale rovněž pohledově příjemnou fólií. Základem zárubní je v obou případech kvalitní MDF deska, která zajišťuje tvarovou stálost a výdrž zárubní. K příznivému dojmu přispívají obložkové zárubně i díky jemně zaobleným hranám.
Zárubně

Kontaktujte nás! tel. +420 727 945 909