Interierové dveře Vasco Doors – Arvik

Inteiérové dveře se skládají z konstrukčních prvků (dílů), jimiž jsou rám a výplň. Rámová konstrukce umožňuje, že jsou povrchové spoje schované a nejsou vidět. Díky rámové konstrukci není potřeba lemovat skla či kazety lištami jako se to dělá u jiných typů dveří. Tyto lišty jsou nevzhledné a mnohdy ostré. Stává se, že na sebe nepasují, časem se zohýbají a odhalí otvory vyříznuté ve dveřích. U rámových dveří není potřeba narušovat strukturu a celistvost dveří a otvory vyřezávat, jelikož vznikají přirozeně sestavením jednotlivých precizně zpracovaných konstrukčních prvků. Rámové dveře se snadno udržují a mají moderní a jednoduchý design.
U interiérových dveří Vasco Doors existují dva typy dveří, které se liší sílou výplní, rámem a povrchovou úpravou. Oba typy dveří jsou stručně popsány níže. Pro více informací můžete náhlédnout do našeho katalogu.

Interiérové dveře a jejich povrchová úprava

Interiérové dveře Braga, Tango, Santiago a Arvik mají pevný rám tvořený MDF materiálem, který zcela nahrazuje běžně používanou papírovou voštinu či odlehčenou dřevotřísku. Rám je potažený na jeden tah dekorativní fólií. U těchto dveří je k dispozici široký výběr dekorů a lze je pořídit za příznivou cenu. Tyto interiérové dveře jsou vhodné do běžných interiérů (domy, byty, kanceláře).

faro
Výrobce dveří a cena

Výrobce Vasco Doors
Dostupnost U Vás 14 – 21 dní
Cena od 3.634,- Kč / ks (bez DPH)

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH
Identifikace modelu dveří dle dekoru
Dekorativní fólie (282, 910, 690, 695)

Modely dveří Arvik

Arvik 1

3.634,-/ks
Arvik 2

3.978,-/ks
Arvik 3

4.321,-/ks
Arvik 4

4.663,-/ks
Arvik 5

3.977,-/ks
Arvik 6

3.634,-/ks
Arvik 7

3.634,-/ks