Dýhované dvouvrstvé dřevěné podlahy Praha - PAR-KY ®

PAR-KY ® je podlaha s tenkou vrstvou z pravého dřeva, nazývanou „dýha“. Vrchní vrstva z pravého dřeva obsahuje unikátní vzory, bohaté barevné variace, krásné odrazy světla a živý
trojrozměrný pocit. Právě díky tomu je možné rozlišit přírodní výrobky od jeho napodobenin, jakými jsou například laminátové podlahy. Navíc dýhovaná podlaha vyzařuje teplo a luxus a je velmi snadné ji udržovat. PAR-KY ® dýhované podlahy jsou skvělou volbou pro ty, kteří staví nebo renovují.

Par-ky je dýhovaná podlahová krytina, která splňuje vysoké nároky spotřebitele z hlediska ekologie. Při výrobě se používají jen mořidla na vodní bázi, lepidla neobsahují VOC (např. Formaldehyd) a laky neobsahují rozpouštědla. Povrch je chráněn osmi vrstvami ultra tvrdého laku, odolného vůči poškrábání a oděrem. Desky se spojují pomocí jednoduchého klik systému. K dispozici jsou 4 kolekce – Deluxe, Sound, Lounge a Pro.

bg-bodyPři výběru vhodné podlahy proto doporučujeme poradit se se svým prodejcem iv oblasti barevného zrání. Jelikož dřevo mění své zbarvení, společnost PAR-KY ® doporučuje, abyste se vyvarovali pokládání koberečků a předložek na čerstvě položenou podlahu PAR-KY ®. Tím, že položené koberečky odstraníte z podlahy na několik dní až týdnů, možné barevné rozdíly se sníží, případně se zcela ztratí.

Je zaručeno, že pouze skutečné dřevo vypadá jako živé. Odraz světla, trojrozměrný efekt, bohaté barevné variace a jedinečná struktura dřeva vytvářejí nepřekonatelnou krásu podlah PAR-KY ®.
Podlahy PAR-KY jsou podlahové krytiny založeny na špičkové technologii, vyrobené v souladu s nejnovějšími evropskými normami pro podlahové krytiny opatřené dřevěnou dýhou.

Přírodní dřevo má přirozený obsah formaldehydu. Pro splnění Evropské normy E1, je pečlivě dohlíženo na jeho minimální obsah.

1 2 3 4

Nahlédněte s námi do světa kvalitních dýhovaných podlah PAR-KY a vyberte si podlahu podle vašich přání.

Dřevo dodává interiéru punc luxusu, vytváří příjemný hřejivý domov a je to přírodní recyklovatelný materiál. Chcete- li originální vzhled podlahy, jistě nesáhnete vedle, protože stejně jako u otisků prstů, tak nenajdete dva stromy se stejnými letokruhy. Vaše podlaha tak bude jedinečná a originální. Dýhované podlahy přináší vlastnosti a výhody laminátu i pravého dřeva. Tvoří je několik vrstev, zpravidla 2 nebo 3, přičemž horní tenká vrstva je tvořena z pravého dřeva, takzvané dýhy. Vzhledově jsou k nerozeznání od masivních podlah, ale pořizovací cena je mnohem nižší. Povrch je tvořen z 8 vrstev tenkého laku, což dělá podlahu vysoce odolnou proti nárazům, mechanickému poškození, poškrábání i vlhkosti a mají tak dlouhou životnost. Dýhované podlahy jsou příjemné při chůzi na boso a nestudí. Snadno se udržují a péče o ně je jednoduchá, stačí je vysát nebo zamést a setřít mopem či vlhkým hadrem. Na trhu jsou k dostání i speciální přípravky na dýhované podlahy, kterými je můžete ošetřovat, udržovat je jako nové a prodloužit tak jejich životnost. Mají nízkou tloušťku, což je dělá vhodné i pro podlahové vytápění. Co se dekoru a designu týče, je nabídka velká a pestrá, takže se hodí do každého interiéru bytu, domu, chaty či lehce namáhaných komerčních prostor. Vyrábí se z nejrůznějších dřevin jako jsou například dub, buk, ořech, ale také z exotičtějších dřevin jako jsou americká třešeň, jatoba nebo teak, avšak v dostupnější ceně, než je tomu u podlah z masivního dřeva. K atraktivitě tradičních dřevin mohou přispět i techniky moření, kartáčování a kouřová úprava povrchu. Pokládka dýhovaných podlah probíhá buď celoplošným lepením nebo mnohem jednodušším a rychlejším plovoucím způsobem s takzvaným zámkovým spojem.

Facebook
Interiérové dveře v Praze online, Terasy za skvělé ceny, perfektní kvalita, včetně montáže, Kvalitní a moderní dveře Vasco Doors včetně montáže