Vinylové lepené podlahy DesignART - Praha

Kolekce vinylových podlah francouzského výrobce Gerflor nabízena pod názvem DesignART se rozděluje na podlahy určené především pro použití v domácnosti – HOME (23/31) a pro použití v komerčních prostorách – TRAFFIC (23/33/42).

Nabízená kolekce je tvořena dekory dřeva a dlažby s velmi reálnou povrchovou strukturou, se 4V spárou po obvodu. Vinylové podlahy jsou vhodné na podlahové vytápění i do vlhkých prostor, zatížitelné bez problémů nábytkem stejně jako kolečkovými židlemi. Podlahy mají PUR úpravu odolnou vůči skvrnám a poškrábání a splňují normy zdravotní nezávadnosti.

DesingArt Home

Kalkulace ceny

Bytová kolekce vinylových podlah určená pro celoplošné lepení s nášlapnou vrstvou 0,3 mm. Kolekce Home obsahuje 11 dekorů imitujících dřevo a 3 dekory s imitací dlažby. DESIGNART Home má nášlapnou vrstvu odolnou vůči poškrábání a je vhodná do vlhkých prostorů. Zároveň tlumí kročejový hluk, je vhodná na podlahové topení a je 100% recyklovatelná.

Calia
Club Grey
Dean
Elona
Hilo
Juno
Lorena
Luna
Mikado Home
Nelsa
Nomi
Notti
Sakia
Sunny White

DesignArt Traffic

Kalkulace ceny

Tato kolekce celoplošně lepených vinylových podlah je určená nejen do bytových ale i komerčních prostorů. DESIGNART Traffic obsahuje 6 dekorů s imitací dřeva, a má nášlapnou vrstvu 0,55 mm. Tato podlaha je vhodná do vlhkých prostorů, zároveň tlumí kročejový hluk, je vhodná na podlahové topení a je 100% recyklovatelná.

Baya Clear
Dalia
Mezzo
Mia
Mikado Traffic
Zeli
Facebook
Interiérové dveře v Praze online, Terasy za skvělé ceny, perfektní kvalita, včetně montáže, Kvalitní a moderní dveře Vasco Doors včetně montáže