Vinylové podlahy Amtico Spacia Parquet

Vybraná kolekce nádherných dekorů dřeva rozšiřující stávající portfolio vzorů. Vyjádřete se trvanlivou a reprezentativní podlahou věrně replikující parketové vlysy.
Preferujete parkety skládané do stromečku?
Okouzlují vás klasické parketové podlahy?
Tradiční vzor parket skládaných do stromečku je mimořádně reprezentativní a žádaný. Díky LVT vinylovým dílcům je pokládka skládaných vzorů snadnější než kdykoliv předtím.
Vyvážená kolekce barevných odstínů pro rozličné prostory, to jsou naše nové vzory. V nejnovější kolekci Spacia naleznete poslední vývoj a designové trendy, co se parketových vzorů týče.
2 velikosti ve 12 dekorech.
V této elegantní a moderní podlahovině si vlastní barvu, design i texturu povrchu nalezne doslova každý, od milovníka moderny až po zastánce tradičních hodnot.
Akustické vlastnosti.
Jelikož máme rádi inovace, přidáváme možnost zvolit variantu podlahy Spacia Parquet s akustickou podložkou. V případě zájmu rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům po zvýšení kročejového útlumu podlahoviny

Amtico Spacia Parquet kolekce 76,2 × 228,6 mm

Kalkulace ceny
Blackened Spa Wood
Black Walnut
Coastal Pine
Featured Oak
Honey Oak
Nobel Oak
Nordic Oak
Pale Ash
Royal Oak
Sun Bleached Oak
Traditional Oak
White Ash

Amtico Spacia Parquet kolekce 101,6 × 457,2 mm

Kalkulace ceny
Black Walnut
Blackened Spa Wood
Coastal Pine
Featured Oak
Honey Oak
Noble Oak
Nordic Oak
Pale Ash
Royal Oak
Sun Bleached Oak
Traditional Oak
White Ash
Facebook
Interiérové dveře v Praze online, Terasy za skvělé ceny, perfektní kvalita, včetně montáže, Kvalitní a moderní dveře Vasco Doors včetně montáže